اخبار ورزشیفوتبال ایران

پیروزی پرگل استقلال مقابل نفت آبادان در وزشگاه آزادی

شاگردان وینفرد شفر که با عملکردشان در هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر و جام حذفی انتقادات زیادی را به جان خریده بودند در هفته چهاردهم لیگ برتر نمایش خوبی ارائه کردند.

به گزارش  پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، دیدار تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که برتری ۳ بر صفر استقلال را به دنبال داشت. فرشید باقری (۹)، طارق همام (۲۵) و اللهیار صیادمنش (۷۴) گل‌های استقلال را در این بازی به ثمر رساندند.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور (میثم تیموری – ۸۷)، فرشاد محمدی‌مهر (نیومایر – ۸۳)، فرشید باقری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، روح‌الله باقری (اللهیار صیادمنش – ۶۵)، وریا غفوری و همام طارق.

 

ترکیب صنعت نفت: شهاب گردان، عقیل کعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، مصطفی احمدی (محمدرضا غبیشاوی – ۷۸)، اکبر ایمانی، کرار جاسم، طالب ریکانی (بهنام برزای – ۴۶)، میلاد جهانی (بواریتو دوس رایس – ۶۷) و رضا جبیره.

 

نیمه اول
دقیقه ۹:
ضربه کرنر برای استقلالی‌ها توسط فرشید اسماعیلی روی دروازه صنعت نفت ارسال شد. اشتباه مدافعان صنعت نفت در دفع توپ و در نهایت دور کردن ناقص توپ توسط عقیل کعبی این فرصت را به فرشید باقری داد تا دروازه این تیم را باز کند.

دقیقه ۲۵: فرشاد محمدی‌مهر با نفوذ از سمت راست به محوطه جریمه صنعت نفت پاس رو به بیرونی را برای هم تیمی‌های خود فراهم کرد. روح‌الله باقری اجازه داد توپ از بین دو پای او عبور کند تا طارق همام با شوتی سنگین و غافلگیر کننده گل دوم استقلال را به ثمر برساند.

دقیقه ۲۷: روح‌الله باقری در محوطه جریمه صنعت نفت در موقعیت خوب برای گلزنی قرار گرفت که تکل به موقع وفا هخامنش مانع او شد.

دقیقه ۳۳: حمله تند و تیز استقلالی‌ها این بار از سمت چپ طراحی شد که شوت روح‌الله باقری پس از برخورد با مدافعان صنعت نفت به کرنر رفت.

دقیقه ۳۹: میلاد جهانی با شوتی که به سمت دروازه استقلال داشت، به دنبال جبران یکی از گل‌های خورده تیمش بود که مهدی رحمتی توپ را راهی کرنر کرد.

نیمه دوم
دقیقه۵۸: فرشید باقری در محوطه جریمه صنعت نفت فرصت داشت بار دیگر گلزنی کند، اما این بار ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: حسین ساکی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۲: داور مسابقه کارت زرد خود را این بار به جاسم کرار نشان داد.

دقیقه ۷۴: پاس خوب فرشید اسماعیلی برای اللهیار صیادمنش فقط به یک ضربه از سوی مهاجم جوان استقلال نیاز داشت تا تبدیل به گل سوم این تیم شود.

دقیقه ۷۶: اکبر ایمانی از تیم صنعت نفت کارت زرد را از داور مسابقه دریافت کرد.

دقیقه ۸۰: میلاد زکی‌پور از استقلال بازیکن دیگری بود که توسط داور مسابقه با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۸۴: نیومایر این بار در محوطه جریمه صنعت نفت برای خود موقعیت گلزنی ایجاد کرد که شوت او به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۸۶: کارت زرد داور این بار مقابل چشمان نیومایر بالا رفت تا دومین بازیکن از استقلال هم از طرف داور جریمه شود.

دقیقه ۹۰: استقلالی‌ها روی یک کار تیمی می‌توانستند بار دیگر به گل برسند، اما نتوانستند از این فرصت خود به خوبی استفاده کنند.

دقیقه ۳+۹۰: در لحظات پایانی بازی صعنت نفت می‌توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند، اما مدافعان استقلال به موقع ظاهر شدند تا دروازه خود را بسته نگه دارند.

با این نتیجه استقلال توانست به دومین برد پیاپی خود در لیگ برتر هفدهم دست پیدا کند. این تیم هفته گذشته نیز استقلال خوزستان را در اهواز شکست داده بود.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا