سایر اخبار

گزارش ۳ رئیس فدراسیون در نشست کمیته ۲ نفره ستاد عالی

سه‌شنبه هفته جاری روسای ۳ فدراسیون برنامه‌های خود را به کمیته دو نفره که برای بازی‌های المپیک تشکیل شده ارائه خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با تصمیم ستاد عالی بازی‌های المپیک کمیته‌ای ۲ نفره متشکل از اصغر رحیمی و علی رغبتی قرار شد نشستی را با فدراسیون‌های المپیکی برگزار کرده و در برنامه‌های آنها را مورد بررسی قرار دهند.

طبق روال، بعد از تشکیل جلسات در این کمیته، روسای و کادر مربیان با حضور در ستاد عالی بازی‌های المپیک به تشریح برنامه‌های خود می‌پردازند.

قرار است روز سه‌شنبه هفته جاری مسئولان فدراسیون‌های تیراندازی، دوومیدانی، قایقرانی با حضور در کمیته ملی المپیک به تشریح برنامه‌های خود تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو بپردازند.

کشتی و شمشیربازی آخرین فدراسیون‌هایی بودند که در نشست ستاد حضور داشتند. بنی‌تمیم، بنا و محمدی در این نشست برنامه‌های خود را تا بازی‌های المپیک ارائه و دغدغه‌های خود را مطرح کردند. باقرزاده و پیمان فخری نیز از فدراسیون شمشیربازی برنامه‌های این رشته را تشریح کردند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا