اخبار ورزشیفوتبالفوتبال ایران

چشم امید پورتو به درخشش طارمی در سوپرکاپ پرتغال

پورتو بامداد فردا در سوپرکاپ پرتغال به مصاف توندلا خواهد رفت و نشریه اوجوگو به خاطر این بازی از تصویر مهدی طارمی در جلد اصلی کار کرد.

به گزارش پیشرو ورزش، بامداد فردا از ساعت ۰۰:۱۵ سوپرکاپ پرتغال با حضور مهدی طارمی، ستاره کشورمان آغاز خواهد شد.

طارمی که فصل گذشته نقشی بزرگ در ۲ قهرمانی پورتو داشت، این فرصت را دارد تا با گلزنی در این مسابقه پیش از آغاز فصل جدید یک جام دیگر بدست آورد.

پورتو بامداد فردا در ورزشگاه «استادیو دی آویرو» به مصاف توندلایی خواهد رفت که فصل گذشته با قرار گرفتن در رده هفدهم به دسته پایین تر سقوط کرد.

توندلا فصل گذشته به قهرمانی نرسید و تنها در فینال جام حذفی حضور پیدا کرد. با این حال به دلیل اینکه پورتو هم قهرمان جام حذفی و هم لیگ پرتغال شد، دیدار فینال جام حذفی سال پیش به عنوان سوپرکاپ تکرار خواهد شد.

نشریه اوجوگو در جلد اصلی خود عکس طارمی را کار کرد و با تیتر «پادشاه مقابل مدعی جدید» از تقابل تیم پرافتخار با تیمی با آرزوهای بزرگ پرده برداشت.

پورتو در سوپرکاپ پرتغال تاکنون با ۲۲ قهرمانی پرافتخارترین تیم این رقابت محسوب می‌شود و باید دید آیا بیست و سومین جام نصیب یاران طارمی خواهد شد یا خیر.

مهدی طارمی در مسابقات پیش فصل نمایش خوبی برای پورتو شد و انتظار می‌رود در بازی سوپرکاپ در ترکیب اصلی قرار گیرد.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا