اخبار ورزشیتوپ و تور

هرجا کم می‌آوردند داور را مقصر می‌کنند/ چرا نمی‌گویند ۶ پنالتی را گل نکردند؟

رئیس کمیته مسابقات و داوران فدراسیون بسکتبال گفت: متاسفانه تیم‌ها هرجا که کم می‌آوردند و کاری از دست‌شان ساخته نیست، داوران را مقصر باخت خود می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت، ورژ آبکاریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد اعتراض‌های سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان به داوری بازی با شیمیدر اظهار داشت: ما دیروز در کمیته داوران و مسابقات فیلم بازی را به طور کامل دیدیم مواردی را مطرح کردند که اصلا درست نبود. تیم نفت در دو دقیقه آخر ۶ پرتاب پنالتی را از دست داد اما کسی به این موارد توجه نمی‌کند و همه بحث داوری را به وسط می‌کشند.

وی ادامه داد: نمی‌دانیم چرا بحث فنی خودشان را مطرح نمی‌کنند و فقط می‌خواهند داوران را سیبل کنند چرا نمی‌گویند ما خودمان ۶ پرتاب پنالتی را گل نکردیم. آیا همه باخت‌هایشان تقصیر داور است؟ متاسفانه کسانی که بازی‌ها را آنالیز می‌کنند این موارد را نمی‌بینند و نمی‌گویند.

رئیس کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال عنوان کرد: هر جا که می‌بینند نمی‌توانند کاری کنند سراغ داوران می‌آیند. من مخالف مواخذه کردن داوران نیستم اما آن طرف را هم باید ببینیم تیمی که میلیاردی هزینه می‌کند به اشتباهات خودش رسیدگی نمی‌کند آ‌یا گل نشدن پنالتی‌شان هم تقصیر داور است.

آبکاریان ادامه داد: مسئولین آبادان به ۵ صحنه معترض بودند و فیلمش را فرستادند که پس از بررسی مشخص شد فقط یکی از آنها اشتباه داور بوده است بقیه موارد شوت‌های درستی زده شد.

وی در پایان گفت: داوران هم انسان هستند و طبیعتا اشتباه می‌کنند آنها که معصوم نیستند اما باید در میدان همه اشتباهات را ببینیم نه فقط جایی که به ضررمان بود داور را مقصر جلوه کنیم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا