اخبار ورزشیفوتبال ایران

زلاتکو ایوانکوویچ: با دوندگی بالا السد را غافلگیر کردیم/ نیمه دوم بازی مقابل صد هزار تماشاگر برگزار می‌شود

زلاتکو ایوانکوویچ، مربی تیم فوتبال پرسپولیس از برد بازیکنان تیمش مقابل السد ابراز رضایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری تسنیم، زلاتکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل السد در نشست خبری گفت: بعد از این بازی زیبا و این برد دلچسب خیلی خوب است که در نشست حاضر شدم.

وی افزود: در این بازی السد مالکیت بیشتری بر بازی داشت اما نتوانست موقعیت چندانی ایجاد کند. تیم ما خیلی جنگنده بود و بازیکنان‌مان با عضلات‌شان بازی کردند. نتیجه بدست آمده این خوشبینی را به ما می‌دهد که در تهران بتوانیم به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم.

زلاتکو ایوانکوویچ با بیان اینکه السد تیم بسیار عالی است، تصریح کرد: این نیمه اول این بازی بود. نیمه دوم آن در تهران است که باید با تمرکز بالایی بازی کنیم. از این نتیجه خوشحالیم و خوشحال از اینکه توانستیم دل هواداران‌مان را شاد کنیم. ما باید خودمان را برای بازی برگشت خیلی خوب آماده کنیم تا با نتیجه مناسب جواز صعود به مرحله بعد را بدست آوریم.

وی درباره تصمیم داور در مورد کارت زردی که به دروازه‌بان السد به خاطر مرتکب شدن خطای پنالتی داد، یادآور شد: من معمولا داوری را نقد نمی‌کنم و این بار هم نمی‌خواهم در این مورد حرفی بزنم. السد خیلی خشن بازی کرد. از نظر تاکتیکی هم خیلی خوب و سطح بالا بازی کرد. ما هم با دوندگی بالا آنها را غافلگیر کردیم. با دوندگی زیادی که داشتیم تاکتیک آنها چندان به کارشان نیامد. من به تیم السد تبریک می گویم چرا که آنها امروز نمایش خوبی داشتند. اما همان‌طور که گفتم نیمه دوم این بازی در تهران و مقابل یکصدهزار تماشاگر برگزار می‌شود.

زلاتکو ایوانکوویچ در واکنش به این سوال که آیا تصور می‌کرد که تیمش در قطر السد را شکست دهد، خاطرنشان کرد: وقتی مقابل تیمی مانند السد بازی می‌کنید آن زمان سخت می‌شود حساب کرد که شما در دوحه بتوانید برنده باشید، آن هم در شرایطی که ۳ بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم. البته ما باور داشتیم که می توانیم در این بازی نتیجه خوبی کسب کنیم. الان هم با بهترین نتیجه به تهران بر می‌گردیم.

مربی پرسپولیس در مورد عملکرد بازیکنان تعویضی تیمش در این مسابقه نیز عنوان کرد: بازیکنانی که به زمین آمدند نفراتی هستند که ما به آنها همیشه اعتماد و اعتقاد داریم و امروز هم نتیجه این اعتماد را گرفتیم. البته نمی‌شود این نفرات را با بازیکنانی که مصدوم شدند مقایسه کرد. ما ۲۵ بازیکن در تیم‌ داریم که همه را به یک چشم نگاه می‌کنیم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا