اخبار ورزشیفوتبال ایران

زلاتکو:نقش سیدجلال در این پیروزی محرز بود

مربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفـت: سیدجلال به عنوان کاپیتان دیدار با الدحیل را به خوبی در زمین مدیریت کرد و نقش او در این برد محرز بود.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس، زلاتکو ایوانکوویچ در پایان دیدار مقابل الدحیل در نشست خبری، گفـت:
چنین بازی خیلی زیبا است و بسیار خوب است که در کنار شما هستیم.به استثنای نیمه اول، پرسپولیس بهترین بازی این یکسال را انجام داد.

* پرسپولیس بهترین بازی یک‌سال اخیر را انجام داد
وی ادامه داد: چنین بازی خیلی زیبا است و بسیار خوب است که در کنار شما هستیم. پرسپولیس بهترین بازی این یکسال را انجام داد. با وجود نتیجه منفی در نیمه اول در رختکن بین دو نیمه قرار بر این شد فشار روی حریف را ادامه دهیم.

* باید الدحیل را می‌بردیم

وی افزود: شاهد این بودید که پرسپولیس امروز بهترین بازی یک سال گذشته خود را انجام داد. از این پیروزی بسیار خوشحال هستیم.  ما می‌خواستیم فشار را روی حریف در نیمه دوم ادامه دهیم و همچنان مستحکم کار کنیم. باید در این بازی به نتیجه می‌رسیدیم. نمی‌توان این مسئله که ۳-۴ گل می‌زنیم را تضمین کنیم. هدف همگی ما این بود که بازی را یکپارچه ببریم و هواداران را شاد کنیم.

*نقش سیدجلال در این پرسپولیس محرز بود

مربی پرسپولیس تاکید کرد: امروز پرسپولیس بازی کرد که افتخار فوتبال ایران بود. به افتخار باشگاه و هواداران بازی کردیم. پرسپولیس در این بازی از هر لحاظ تیم برتر بود. انرژی بی‌نظیری را به نمایش گذاشتیم از لحاظ تاکتیکی کاملاً بی‌نقص بازی کردیم. با وجود دریافت گل اول در این بازی خوب کار کردیم. نقش کاپیتان ما بسیار محرز بود. از آنجایی که شانس همیشه با شجاعان همراه است توانستیم بازی را مساوی کنیم. این مسئله انگیزه ما را بسیار بالا برد. از طرف کادر فنی از صمیم قلب از بازیکنان بابت همه تلاشی که کردند تشکر می‌کنم. اگر این مسئله را در نظر بگیریم که در نیم‌فصل امسال بدون سه بازیکن اصلی‌مان کار را شروع کردیم. با همان بازیکنان فصل قبل کار را ادامه دادیم. این نتیجه با این شرایط یک اهمیت خاص و ویژه دارد.

* ناشیانه از الدحیل گل خوردیم

مربی پرسپولیس در رابطه با اینکه پرسپولیس به جز ۳۰ دقیقه ابتدایی نیمه اول در ۴۵ دقیقه بازی چندان خوب ظاهر نشد اما در نیمه دوم شرایط برای بازی به طور کامل عوض شد،‌ تصریح کرد: در مسابقه‌ای در این سطح بسیار سخت است که ابتکار عمل را در دست بگیریم و بر حریف مسلط شویم. الدحیل تیم بسیار خوبی است و حتی می‌توانم بگویم آنها عالی هستند. گل خیلی ناشیانه‌ای خوردیم.مدت زمانی نیاز بود که به خودمان برگردیم. موضوع مهم این است که بازیکنان بعد از گل خودشان را نباختند و می‌دانستند فقط با تلاش بیشتر می‌توانند نتیجه را برگرداند کاری که در نیمه دوم بچه‌های پرسپولیس انجام دادند در چنین بازی با این ریتم و سرعت کمتر دیده شده حتی در مسابقات اروپایی هم کمتر دیده شده است. در این منطقه که این نوع بازی بسیار کمیاب است. شمایی که سال‌ها پرسپولیس را دنبال می‌‌کنید می‌دانید این عنصر انرژی که پرسپولیس در بازی نشان داد یکی از خصیصه‌های بارز این تیم است. باید بگویم ما امروز بازی را با چهار مصدوم شدید آغاز کردیم. در ۷-۸-۱۰ روز اخیر بازیکن ملی‌پوش ما در بازگشت از اردو به باشگاه وقت خود را در فیزیوتراپی گذراند. بازی را حتی بدون سیامک نعمتی که یک مهره کلیدی است آغاز کردیم. بازیکنان ما فداکاری نشان دادند اگر امروز حتی برنده نمی‌شدیم باز هم باید به تلاش و مردانگی این بچه‌ها تبریک می‌گفتیم یک بار دیگر این مسئله را تبریک می‌گویم.

* مایل نیستم بعد از نام سیدجلال اسمی از بازیکنی ببرم

زلاتکو در مورد اینکه تأثیرگذارترین بازیکن پرسپولیس در این مسابقه چه کسی بوده است، خاطرنشان کرد: مایل نیستم فرد خاصی را بعد از سیدجلال حسینی به عنوان بهترین بازیکن نام ببرم. درست است او به عنوان کاپیتان روال بازی را به خوبی دست گرفت و بازیکنان را به خوبی هدایت کرد. طبیعی است ما به عنوان مربی با خودمان صحبت می‌کنیم که در این نتیجه کدام نفرات بهتر بودند. اما خواهش من از شما خبرنگاران این است که اینطور برداشت کنید که همه عالی بودند. خواهشی از شما دارم. برانکو بابت عدم حضور در نشست عذرخواهی کرد. از شما دعوت می‌کنم ساعت ۱۷ به ورزشگاه درفشی‌فر بیاید و هر مسئله‌ای که مدنظرتان است از او بپرسید. همانطور که او همیشه با آغوش باز از این مسئله استقبال کرده می‌تواند از شما استقبال کند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا