اخبار ورزشیسایر اخبار

حق امضا از روسای بازنشسته فدراسیون‌ها گرفته می‌شود

روسای بازنشسته فدراسیون‌های ورزشی بعد از تاریخ ۲۴ آبان حق امضا نخواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، قانون منع بکارگیری بازنشسته‌های ورزشی با تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان به دستگاه‌های دولتی و فدراسیون‌های ورزشی ابلاغ شد.

دستگاه‌ها فرصت داشتند تا در مدت ۲ ماه اسامی بازنشسته‌ها را اعلام کنند. دیوان محاسبات نیز با ارسال نامه‌ای به وزارت ورزش که رونوشت آن به فدراسیون‌های ورزشی فرستاده شده، خواستار مشخص شدن اسامی بازنشسته‌ها شد.

محمدرضا داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش پیش از این اعلام کرده بود ۱۲-۱۳ رئیس فدراسیون بازنشسته هستند به همین دلیل برای ۷ فدراسیون قایقرانی، هاکی، چوگان، ناشنوایان، هندبال، جودو و سه‌گانه سرپرست انتخاب شد.

ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون‌های قایقرانی، هاکی، چوگان و ناشنوایان از یکشنبه هفته گذشته و سه‌گانه از ۱۹ آبان آغاز شده است.

روسای بازنشسته که تاکنون وزارت ورزش موضع خود را در مورد آنها اعلام نکرده، از جمله فوتبال و والیبال، از تاریخ ۲۴ آبان با پایان مهلت قانونی، حق امضا نخواهند داشت. در صورت امضای اسناد دخل و تصرف در اموال دولتی محسوب می‌شود و از نظر قانونی نیز مشکل دارد.

وزارت ورزش نیز بررسی‌های خود را در خصوص مدیران بازنشسته این وزارتخانه انجام خواهد داد. تاکنون بازنشسته بودن فریبا محمدیان معاون امور بانوان و عباباف مدیرکل حراست قطعی شده است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + ده =

دکمه بازگشت به بالا