اخبار ورزشیکشتی و وزنه برداری

مشتاقی: فوتبال با هواپیمای اختصاصی به سفر خارجی می‌رود اما اعزام‌های کشتی لغو می‌شود

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: فوتبال با هواپیمای اختصاصی به سفر خارجی می‌رود اما معلوم نیست چه بلایی می‌خواهد سر کشتی بیاید.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت ، بهرام مشتاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تصمیم کادرفنی برای برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی وزن ۸۲ کیلو بین سعید عبدولی و یوسف قادریان اظهار داشت: نمی‌خواهیم با قهرمانان‌مان بجنگیم و بعد از اینکه محرومیت سعید عبدولی تمام شد، با توجه به اینکه درهای اردو به روی همه قهرمانان باز است، اعلام کردیم که مسابقه درون اردویی بین او و قادریان برگزار می‌شود. عبدولی محروم بود اما با توجه به اینکه مدال جهانی، المپیک و بازی‌های آسیایی دارد و کشتی‌گیر خوبی هم است مقرر شد ۵ مهر یعنی در روز دوم برپایی اردو با قادریان مسابقه دهد.

وی در ادامه با انتقاد از لغو اعزام‌های بین‌المللی کشتی تصریح کرد: نمی‌دانم چه بلایی قرار است سر کشتی بیاید. این چه وضعیتی است که برای کشتی ایجاد شده و بی‌پولی اینقدر ما را دچار دردسر کرده است. فوتبال با هواپیمای اختصاصی راهی سفرهای خارجی‌ می‌شود ولی ما با این همه مشکل مواجه شده‌ایم. اگر تیم کشتی آزاد به مدوید می‌رفت یا جام صربستان و اولگ کارایف در رشته فرنگی انجام می‌شد حالا مجبور نبودیم مسابقه درون اردویی برگزار کنیم.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی اظهار داشت: همه حریفان ما در تورنمنت‌های بین المللی محک خورده‌اند اما تیم ما بدون تدارک لازم در جهانی کشتی خواهد گرفت و این همه هم از تیم توقع و انتظار وجود دارد. این وضعیت واقعا اسفناک است و نشان می‌دهد کشتی چقدر مظلوم است. اگر حتی یک نیم نگاه هم به کشتی داشتند به این وضعیت دچار نمی‌شدیم. این در حالی است که کشتی یک چهارم مدال‌های طلای کل کاروان ورزش ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را به دست آورده و تیم ۱۲ نفره آزاد و فرنگی به تنهایی ۵ طلا و سه برنز را به خود اختصاص داده‌اند و بهترین عملکرد را در بین تیم‌های اعزامی به اندونزی داشتیم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا