اخبار ورزشیفوتبال جهان

پیروزی مقتدرانه رئال مادرید در هفته اول لالیگا

رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید لالیگا موفق شد با نتیجه ۲-۰ ختافه را شکست بدهد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت به نقل از “ورزش سه”، شاگردان خولن لوپتگی که در سوپرکاپ اروپا شکست سختی را مقابل اتلتیکو مادرید متحمل شدند، در دیدار امشب کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت توانستند به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنند.

برخلاف آنچه انتظار می رفت ختافه بازی را بهتر آغاز کرد اما رئالی ها خیلی زود ابتکار عمل را در دست گرفتند و می توانستند در دقیقه ۴ به گل برتری برسند ولی ضربه تماشایی گرت بیل را سوریا با واکنشی تماشایی به بیرون فرستاد.

برتری رئالی ها ادامه داشت اما این برتری به موقعیت گلزنی ویژه ای منجر نشد. در دقیقه ۱۶، روی ارسال مارسلو، بیل بالاتر از مدافعان ختافه ضربه سر را زد اما توپ بعد از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

اما سرانجام قفل دروازه ختافه در دقیقه ۲۰ باز شد. روی ارسال گرت بیل بود که سوریا، دروازه بان ختافه، توپ را با مشت دفع کرد اما توپ دقیقا به جایی رفت که دنی کارواخال حضور داشت و او هم با یک ضربه سر حساب شده، دروازه را باز کرد.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و بازیکنان ختافه هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما باز هم این رئالی ها بودند که در مجموع بر بازی تسلط داشتند. ولی در نهایت در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

رئال مادرید نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد و این بار خیلی زود به گل رسید. در دقیقه ۵۱ بود که روی حرکت خوب مارکو آسنسیو و ارسال عرضی او به محوطه جریمه ختافه، بیل با یک ضربه پای چپ بی نقص، توانست حساب کار را ۲-۰ کند.

بازیکنان ختافه که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و برای دقایقی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما این برتری سودی برای آنها نداشت.

در ادامه بار دیگر رئالی ها توانستند بر بازی مسلط شوند و چیزی نمانده بود که بنزما در دقیقه ۶۱ اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او به جایی رفت که سوریا حضور داشت.

در دقایق باقی مانده باز هم این رئالی ها بودند که موقعیت بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و رئال با همان دو گل به پیروزی رسید.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا