اخبار ورزشیفوتبال ایران

گرشا‌سبی‌: شاید به آقای فتحی اطلاعات غلط می‌دهند، استقلال فرار رو به جلو می‌کند

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس کاملا قانونمند عمل کرده است. این نتیجه بر نمی‌گردد چون قانون مشخص است ولی جام بعدی را هم در زمین خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت ، حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با احترام نسبت به هواداران استقلال باید بگویم؛ از بعضی اظهارات مسئولان و مدیران استقلال بسیار متعجب هستیم. این حرف ها شبیه شوخی است!
موارد مطرح شده به قدری دور از بدیهیات فوتبال و قوانین است که دیگر نیازی به اشاره ما نیست و مردم و رسانه ها خوب می توانند قضاوت کنند.
وی ادامه داد: هواداران پرسپولیس اطمینان داشته باشند ما در باشگاه پرسپولیس کاملا قانونمند عمل کرده و از حق و حقوق باشگاه و آنها دفاع می‌کنیم.
به هواداران استقلال هم احترام می گذاریم ، آن ها هم بدانند ما در تاریخ مقرر آماده بازی بودیم و استقلال حاضر به بازی نشد و تمام اصرار ها نیز بی فایده ماند. این مستندات غیرقابل انکار هستند سوپرلیگ باید پیش از شروع لیگ انجام می‌شد ،همه وقت کافی برای برنامه‌ریزی داشتند.
هواداران پرسپولیس نیز بدانند که با وجود این مستندات محکم و قانونی نتیجه باز نمیگردد چون قواعد و قوانین روشن و شفاف هستند و البته جام بعدی را هم در زمین مسابقه از استقلال خواهیم گرفت. مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال چون مدارک محکمه پسندی ندارد فرار رو به جلو می کند ولی این هم فایده ای نخواهد داشت . به نظر می رسد برای ایشان هم محرز است که حق با پرسپولیس است، ولی با این صحبت ها علاوه بر فرار رو به جلو می خواهند برای عوامل برقراری قانون هزینه ایجاد کنند.
گرشاسبی تصریح کرد: از صحبت‌های آقای فتحی برمی آید که ایشان به شکل دقیق در جریان امر قرار ندارند، چون انتظار می‌رود با توجه به جایگاه هایی که داشته‌اند قوانین را بدانند.
وی تاکید کرد : جلسه ای که در شورای تامین برگزار شده بود دورهمی یا دعوت برای ناهار و دیدار دوستانه نبود یک جلسه امنیتی برای بررسی نحوه برگزاری مسابقه سوپرجام و برقراری نظم و امنیت آن بود در آن جلسه باشگاه استقلال رسما اعلام کرد که در این مسابقه حاضر نخواهد شد .آقای فتحی که در آن جلسه نبود و به نظر در جریان ریز مسائل نیستند که چنین اظهارنظرهایی دارند ، شاید هم اطلاعات نادرستی به ایشان داده اند، اما اگر دم از جوانمردی می زنیم باید صادقانه صحبت کنیم .
باشگاه پرسپولیس هم اگر قرار بر حضور در این دیدار نبود برنامه آماده سازی خود را به شکل دیگری انجام می داد ولی استقلال حاضر به حضور در این بازی نشد و باید با تبعات این تصمیم روبرو شوند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا