اخبار ورزشیفوتبال ایران

هواداران از طریق اسکوربورد در محوطه آزادی در حال تماشای دربی+ تصاویر

بسیاری از هواداران استقال و پرسپولیس که نتوانستند به ورزشگاه بیایند و این دیدار را تماشا کنند از طریق اسکوربورد نظاره‌گر بازی هستند.

به گزارش پیاگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* بسیاری از هواداران استقلال و پرسپولیس که نتوانستند به سکوهای آزادی برسند از طریق اسکوربورد و ال‌سی‌دی‌های مستقر در محوطه ورزشگاه آزادی به تماشای دربی نشستند.

* تعدادی از هواداران هم که نتوانستند بلیت تهیه کنند در حال برگشت به منازل هستند تا از طریق تلویزیون دربی را مشاهده کنند. این درحالیست که ورزشگاه پر نشده است. بعضی از هواداران هم بسیار ناراحت هستند و در محوطه‌های چمن ورزشگاه آزادی کاملا غمگین نشسته‌اند و از این موضوع که نتوانستند به ورزشگاه برسند ناراحت هستند.

* اما همچنان تعداد کمی از هواداران که از طریق اینترنت بلیت تهیه کردند با توجه به اینکه ۱۰ دقیقه از زمان دیدار دربی گذشته در حال رفتن به ورزشگاه هستند.

انتهای پیام

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا