اخبار ورزشیفوتبال ایران

فتحی: نه اهل بمب هستم، نه ترقه!/ مجیدی با هماهنگی شفر به تیم اضافه شد

سرپرست باشگاه استقلال گفت: من همیشه با مجیدی ارتباط خوبی داشتم او از بازیکنان خوب و نخبه ماست که با هماهنگی شفر به تیم اضافه شد.

به گزارش  پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی این تیم اظهار داشت: من همیشه با مجیدی ارتباط خوبی داشتم، از روزی که مسئولیت باشگاه را گرفتم ارتباطم با او بیشتر شد. مجیدی بازیکن خوب، نخبه و تأثیرگذاری است که مدارج مربیگری را طی کرده است. بهترین سرمایه‌گذاری برای باشگاه این است که مجیدی کنار مربی بزرگی مثل شفر حضور داشته باشد تا از اندوخته‌های او استفاده کرده و باشگاه منتفع شود. با صحبتی که با شفر داشتیم، قرار شد مجیدی به کادر اضافه شود که این اتفاق افتاد.

* مجیدی می‌تواند به عنوان یک مربی خودش را ثابت کند

فتحی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این سوال که مجیدی یک بازیکن محبوب است باید از این بازیکنان مواظبت کرد تا نتایج ضعیف مشکلی برای چنین بازیکنانی پیش نیاید،‌عنوان کرد: مجیدی از بزرگان باشگاه استقلال است او بعد از بازیگری‌اش کلاس‌های متعددی را در اروپا گذرانده که یک روز باید این داشته‌ها را منتقل کند. زمان آن رسیده است که کنار باشگاه باشد و بتواند به عنوان یک مربی خودش را ثابت کرده و از پتانسیل‌هایش استفاده کند.

* بدون نظر شفر کسی به تیم اضافه نمی‌شود

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور مجیدی در باشگاه با هماهنگی شفر بوده چرا که او پیش از این به نظر می‌رسید تمایلی برای جذب در کادر فنی نداشت، تصریح کرد: قطعاً هر کسی بیاید با هماهنگی شفر است مگر می‌شود کمک‌مربی بدون نظر مربی انتخاب شود. من مخالفتی ندیدم و ما دنبال زمان مناسب می‌گشتیم. منتظر فرصت بودیم که به دست آمد و با هماهنگی شفر این اتفاق افتاد.

* هیچ بازیکنی بزرگ‌تر از باشگاه استقلال نیست

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص وضعیت جباروف و پرداخت طلب‌هایش یادآور شد: جباروف بازیکن بزرگ و ستاره‌ای است او محبوب هواداران بوده و به ما کمک کرده است اما هیچ بازیکنی بزرگ‌تر از باشگاه استقلال نیست. استقلال نام بزرگی در تاریخ ایران است ما اجازه نمی‌دهیم به نام باشگاه خدشه وارد شود. با جباروف دو ماه پیش صحبت کردیم و قرارداد را فرستادیم. ۱۳۰ هزار دلار باید به او پرداخت می‌شد، ۴۰ هزار دلار پرداخت کردیم بقیه را اهم اسپانسر کمک کرد. قرار شد او بیاد و قرارداد را امضاء کند، اما هر روز صحبت‌هایی را می‌شنوم جباروف اگر همین امروز و فردا آمد تهران و قراردادش را امضاء کرد که این اتفاق باید پس از موفقیت در تست پزشکی و بدنی رخ دهد در  غیر اینصورت ما از او صرفنظر می‌کنیم. این بازیکن ۶ ـ ۵ ماه دور بوده و باید آمادگی خود را نشان دهد.

* حسینی برای فیکس شدن باید بجنگد

فتحی در ادامه صحبت‌هایش با رادیو تهران درباره اینکه صحبت‌هایی از سیدحسین حسینی شنیده شده که گاهی گفته می‌رود و گاهی گفته نیز می‌ماند عنوان کرد: حسینی بازیکن با اخلاقی است، امسال زمانی است که او بتواند مزد زحماتش را بگیرد. جای او در  جام‌جهانی خالی بود در جام ملت‌ها هم همینطور. باشگاه قصد دارد از او استفاده کند، حسینی هم دوست دارد با استقلال بماند. همه بازیکنان باید برای فیکس شدن بجنگند و خودشان را در زمین ثابت کنند حسینی هم استثنا نیست و این روحیه را دارد.

*منشا در برنامه ما نیست؛ تیام از لیست ما حذف شده

وی درباره اینکه آیا قرار است شما بازیکن خارجی از آفریقا جذب کنید،‌گفت: ما هم بازیکنانی از برزیل، اروپا و هم آفریقای جنوبی مدنظر داریم روز به روز این دایره را محدودتر می‌کنیم تا به نتیجه برسیم و شخص مورد نظر را با نوع بازی استقلال جذب کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره جذب منشا یادآور شد: او در برنامه ما نیست و در لیست ما نبوده است.

وی همچنین درباره تیام گفت: او قصد بازگشت به ایران را ندارد،‌با او مذاکره کردم که گفت تمایلی برای بازگشت ندارد به همین دلیل از لیست ما حذف شده است.

فتحی همچنین درباره بازگشت پادووانی عنوان کرد: پنج‌شنبه با او تلفنی صحبت کردم وی پیگیر وضعیت درمانی‌اش است. با ما مرتب تماس دارد امیدوارم سلامتیش را به دست آورده و ما هم از او استفاده کنیم.

*در خصوص سوپرجام به CAS شکایت کرده‌ایم

فتحی همچنین درباره سوپرجام عنوان کرد: ما پیگیری کرده‌ایم در این خصوص به دادگاه CAS شکایت کرده و مدارک را ارسال کرده‌ایم منتظر جواب هستیم.

*نه اهل بمب هستم نه ترقه! 

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه مجیدی به استقلال آمد و این موضوع به اسم یک بمب مطرح شده آیا ممکن است نیمکت استقلال تحت‌الشعاع قرار بگیرد و جذب بازیکن کند شود، خاطرنشان کرد: من نه اهل بمب هستم نه ترقه! مجیدی بنا به نیاز به کادر فنی اضافه شد، شفر هم پیشنهادات خود را برای جذب بازیکن پیشنهاد کرده و ما با بازیکنان متعددی صحبت کرده‌ایم امیدوارم نفرات مورد نظر سرمربی را با توجه به بضاعت جذب کنیم و قدرتمندانه در نیم‌فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا شرکت داشته باشیم.ما چند بازیکن مدنظرمان است که پست مهاجم اولویت ماست، ذهن ما متمرکز است که مهاجم هدف جذب کنیم و بازیکنانی خوب در حد نام استقلال داشته باشیم.

فتحی درباره اردوی خارجی استقلال در قطر گفت:‌فردا بازیکنان راهی قطر می‌شوند و اردوی دو هفته‌ای در این کشور خواهند داشت تا برای  لیگ و جام باشگاه‌ها آماده شوند.

وی درباره مشکلات مالی استقلال هم اظهار داشت: ما مشکل مالی داریم، مشکلات مالی گریبانگیر همه باشگاه‌ها است حتی تیم‌های صنعتی امیدواری با پیگیری‌ها از طریق اسپانسر مشکلات را حل کنیم من از صبر و حوصله بچه‌ها تشکر می‌کنم.

* استقلال همیشه یک پای فینال است

فتحی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه با توجه به نتایج چند بازی نیم‌فصل استقلال انتظارات از این تیم بیشتر شده تأکید کرد: استقلال همیشه یک پای فینال و قهرمانی است ما هم تیم را برای قهرمانی آماده می‌کنیم. امیدوارم هم در لیگ و هم جام باشگاه‌ها به این عنوان برسیم.

*خریبین در لیست ما نیست؛ تبریزی می ماند

وی درباره اینکه آیا عمرخریبین در لیست شماست و مرتضی تبریزی در استقلال می‌ماند، خاطرنشان کرد: خریبینمصدوم بوده  و چند ماهی است که بازی نکرده است به همین دلیل در لیست ما قرار ندارد. تبریزی هم بازیکن ماست او در لیست شفر قرار دارد و ما در خدمت او هستیم.

فتحی در پایان درباره اینکه چه زمانی وضعیت جذب بازیکن شما مشخص می‌شود، اظهار داشت: هر چه زودتر بازیکنان اضافه شوند بهتر است البته در نیم‌فصل بازیکنانی که آزاد هستند محدود است و دایره ما کوچک‌تر می‌شود اما ما مجبوریم در نیم‌فصل بازیکن بگیریم. تعطیلات ژانویه محدودیت‌هایی را ایجاد کرده اما در اولین فرصت بازیکن را می‌گیریم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهار =

دکمه بازگشت به بالا