اخبار ورزشیسایر اخبار

صالحی امیری قول مساعد به ما داد/ مربیان جوان را به بوکس ایران تزریق می‌کنیم

رئیس فدراسیون بوکس گفت: جلسه خوبی با رئیس کمیته ملی المپیک داشتیم و صالحی‌امیری قول مساعد به ما داد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت ، حسین ثوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که گویا استاژ فنی مدرس فدراسیون جهانی بوکس به پایان رسیده و آیا به نظر شما در طول این یک هفته مربیان از این استاژ فنی راضی بودند یا خیر، اظهار داشت:‌ ما با توجه به توافقاتی که با مسئولان فدراسیون جهانی رسیده بودیم آدام کوشی‌یریک هفته به تهران سفر کرد و یک کلاس آموزش مربیگری را با مربیان کشورمان برگزار کرد. این دوره با حضور ۶۴ مربی کشورمان برگزار شد که آدام کوشی‌یر تمام نکات لازم در بوکس را به مربیان کشورمان آموزش داد و تمام علم روز دنیا را در حضور تمام مربیان کشورمان بازگو کرد. فدراسیون بوکس به دنبال این است مربیان با دانشی داشته باشد به همین دلیل این کار صورت گرفت.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: رضایت همه مربیان در طول این یک هفته شاهد بودیم بنده به ضرس قاطع می‌گویم که یک دوره آموزشی بی‌نظیری را ما در تهران شاهد بودیم.تمام تلاش‌مان را کردیم تا این دوره مربیگری که در ایران برگزار شد به خوبی برگزار شود. ما مربیان بسیار خوب را در این دوره آموزشی کشف کردیم. خیلی از مربیان ما در این کلاس‌ها دیده شدند. ایمان طیبی، سینا بالانش، حاج‌عباسی و… از مربیان کشورمان بودند که در این کلاس آموزشی خیلی خوب دیده شدند. آدام کوشی‌یر هم از این مربیان راضی بود.

رئیس فدراسیون بوکس در پاسخ به این سؤال که آیا از گروه مربیانی که در طول این روز در کلاس آموزشی آدام کوشی‌یر حضور داشتند می‌توانیم در سطح ملی از آنها استفاده کنیم یا خیر، گفت: ما می‌توانیم در سطح ملی نوجوانان و جوانان خوبی را داشته باشیم این مربیان با توجه به سن جوانی که دارند می‌توانند به ما کمک کنند. ما در تلاش هستیم در کنار مربیان پیشکسوت از این جوانان هم استفاده کنیم و در واقع مربیان جوان را به بوکس ایران تزریق کنیم.

ثوری در پاسخ به این سؤال که موضوع جلسه شما با رئیس کمیته ملی المپیک که روز گذشته (شنبه) برگزار شد چه بود، گفت: ما جلسه‌ای را با صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک داشتیم خوشبختانه برنامه‌های خودمان را تا ۲۰۲۰ توکیو تشریح کردیم وی نیز قول مساعد داد که به فدراسیون بوکس ایران بیشتر توجه شود. از برنامه‌های ما با فراغ بال استقبال کرد و خوشبختانه دیدار بسیار خوبی را با صالحی امیری داشتیم. قول‌های مساعدی هم به ما داده شد.

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد:‌ ما جلسه‌ای را با سعادتمند مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان داشتیم و قرار شد یک تفاهم‌نامه‌ای با هم داشته باشیم و این تفاهم‌نامه تا المپیک ۲۰۲۲ جوانان سنگال باشد. قرار است بوکسورهایی که در المپیاد استعداد برتر در زاهدان انتخاب شدند تحت پوشش قرار بگیرند. بنده به آینده بوکس با حمایتی که مسئولان ورزش می‌کنند امیدوار هستم.

رئیس فدراسیون بوکس در پایان صحبت‌هایی خود در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است آدام کوشی‌یر مدرس فدراسیون جهانی بوکس دوباره به ایران سفر کند یا خیر، گفت: بله ما با او به توافق رسیدیم تا بهمن‌ماه در تورنمنتی که قرار است به میزبانی چابهار برگزار شود دوباره حضور پیدا کند و یک کلاس آموزشی برای مربیان کشورمان برگزار کند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =

دکمه بازگشت به بالا