اخبار ورزشیفوتبال ایران

رفعتی: پرونده داور متخلف را به کمیته اخلاق فرستادیم

رئیس دپارتمان داوران با اشاره به اتفاقات حاشیه‌ای رخ داده در تست‌گیری داوران لیگ دسته اول گفت: در تست‌گیری داوران اتفاقاتی رخ داد که دور از شان داوری بود.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره اتفاقاتی که در تست آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران لیگ یک فوتبال رخ داد ، اظهار داشت: متاسفانه با توجه به گزارشات رسیده اتفاقات ناخوشایندی در روز تست گیری داوران لیگ دسته اول فوتبال رخ داد.

وی در ادامه بیان کرد: عباس راکی که مسبوق به سابقه نیز بوده است اخطار اول را زمانی می گیرد که قبل از سوت حرکت کرده است و این عمل در بار دوم نیز رخ می دهد و از زمین تست اخراج می شود. متاسفانه از لحاظ روانی این داور بهم می ریزد و کنترل خود را از دست می دهد رفتارهای زشت و ناخوشایندی از وی سر می زند.

رفعتی افزود: کمیته داوران پرونده این داور متخلف را سریعا به کمیته اخلاق ارجاع داده است تا در اسرع وقت مراجع قضایی فدراسیون به تخلفات وی رسیدگی کند. ضمنا اینکه راکی رئیس هیات فوتبال شهرستان ایزه نیز می باشد و مطمئنا کمیته اخلاق تصمیم گیری های لازم را در این زمینه انجام می دهد.

رئیس دپارتمان داوران در پایان خاطر نشان کرد:  فدراسیون فوتبال و کمیته داوران همیشه تلاش می کند تا بهترین شرایط را برای برگزاری دوره های توجیهی برای داوران در نظر بگیرد.

از ۱۲۰ داور و کمک داور لیگ دسته اول فوتبال که در این کلاس شرکت کردند، ۱۶ نفر از آنها نتواستند تست های آمادگی جسمانی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند که به نظر آمار قابل قبولی ا

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دو =

دکمه بازگشت به بالا