اخبار ورزشیفوتبالفوتبال ایران

بادامکی:نمی‌توانیم بازیکنان را به هر قیمتی در اختیار داشته باشیم

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: تاکنون با پیشنهاد قطری‌ها مخالفت کرده‌ایم و عبدالکریم یک فصل دیگر قرارداد دارد.
به گزارش پیشرو ورزش، حسین بادامکی درمورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: تهیه بودجه برای پرداخت بدهی‌های گذشته، مقداری زمان را برای حضور باشگاه در نقل و انتقالات گرفت اما تلاش می‌کنیم با تصمیمات درست و انتخاب بهترین گزینه‌ها، این هدر رفتن زمان را جبران کرده و به موقع تیم را کامل کنیم.
علیپور یک هفته وقت خواسته است
وی در رابطه با جذب بازیکنان جدید گفت: بعضی خریدها در آستانه پیوستن به تیم هستند، بعضی در حال مذاکره‌اند و برخی‌ها هم مثل علیپور یک هفته دیگر وقت خواسته‌اند که امیدواریم هر چه زودتر تکلیف ما و خودش را روشن کند.
گوهری همچنان دروازه‌بان پرسپولیس است
معاون ورزشی باشگاه درباره جذب دروازه‌بان جدید، عنوان کرد: در خصوص جذب گلر جدید چون با شروطی مواجه هستیم، این موضوع زمانبر شد اما در حال حاضر احمد گوهری، رفیعی و یک دروازه‌بان امید را در اختیار داریم و مذاکرات با گزینه‌های مدنظر در حال انجام است.
منتظر بازگشت گولسیانی هستیم، به جز عبدالکریم برای هیچ بازیکنی پیشنهاد نیامده
وی در مورد سهمیه‌های بازیکنان خارجی گفت: باشگاه برای جذب بازیکنان خارجی، با محدودیت مواجه است. اوستون ارونوف و عبدالکریم حسن تحت قرارداد هستند. ضمن اینکه منتظر بازگشت گئورگی گولسیانی هستیم.
معاون ورزشی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پیشنهادی برای بازیکنی به باشگاه رسیده است، گفت: به غیر از عبدالکریم حسن، تاکنون پیشنهادی برای هیچ بازیکنی به باشگاه نیامده است.
تاکنون با پیشنهاد قطری‌ها مخالفت کرده‌ایم
وی در خصوص پیشنهاد برای عبدالکریم حسن گفت: باشگاه‌های قطری به دلیل رفع محرومیت‌های این بازیکن در قطر، پیشنهادات خوبی به باشگاه اعلام داشتند اما بنا بر نیاز باشگاه برای حضور در مسابقات داخلی و برون مرزی، تاکنون با آن پیشنهادات مخالفت شده و این بازیکن یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارد.
نمی‌توانیم بازیکنان را به هر قیمتی در اختیار داشته باشیم
بادامکی در مورد جدا شدن مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر تصریح کرد: وقتی قرارداد بازیکنان با باشگاه به اتمام می‌رسد، آنها حق دارند برای آینده ورزشی خود تصمیم بگیرند. ضمن اینکه باشگاه هم تلاش می‌کند با این بازیکنان ارزنده تمدید قرارداد کند اما هر قراردادی دو طرف دارد و باید طرف مقابل نیز رضایت داشته باشد و با جان و دل بماند. از سویی، پیشنهاد قراردادهای چند برابر دیگر باشگاه‌ها، فرصت خوبی برای آنها است و باشگاه نیز برای تعادل و حفظ شرایط موجود، نمی‌تواند به هر قیمتی، بازیکنان را در اختیار داشته باشد چرا که فاصله مبالغ قراردادی بازیکنان، ریتم و سیستم تیم و باشگاه را بر هم می‌زند.
بازیکنان برای تمدید اصرار بر دریافت طلب خود داشتند
معاون ورزشی پرسپولیس در خصوص تعلل در تمدید قرارداد بازیکنان فصل گذشته نیز گفت: باشگاه پس از آخرین بازی در لیگ برتر و قبل از آن، اقداماتی برای تمدید قرارداد با این بازیکنان انجام داد اما آنها اصرار به طلب بر حق خود طی سالهای گذشته داشتند. به همین خاطر برای تهیه بودجه در این خصوص، منتظر رسیدن این مبالغ بودیم و به محض ورود و تامین این مبلغ با همکاری و حمایت بانک شهر، تسویه کلیه مطالبات گذشته انجام شد و به محض پرداخت کامل، به بازیکنان مورد نظر برای تمدید قرار اعلام آمادگی شد و با تعدادی، تمدید و برخی دیگر نیز در حال انجام است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا