اخبار ورزشیفوتبال ایران

توشاک: برای رسیدن به موفقیت باید صبور باشیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: من بارها تکرار کردم همه چیز در باشگاه تراکتورسازی از مدیریت تا بازیکنان جدید هستند و برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کرد و همچنین باید صبوری باشیم.

به گزارش  پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، جان توشاک در نشست خبری قبل از دیدار مقابل ماشین سازی تبریز، گفت: فردا دربی تبریز را داریم و تجربه من می گوید دربی ها بازی‌های سختی هستند و نباید آن را ساده فرض کرد.

وی افزود: ما می‌دانیم که تیم مقابل انگیزه زیادی برابر ما داشته و برای پیروزی وارد میدان خواهد شد. در بازی مقابل سپاهان در نیمه دوم خیلی خوب ظهار شدیم و تلاش می کنیم همین بازی را فردا هم اراده کنیم.

سرمربی تراکتورسازی، یادآور شد: می‌دانیم که تیم مقابل انگیزه زیادی برابر ما داشته و برای پیروزی وارد میدان خواهد شد. در بازی مقابل سپاهان در نیمه دوم خیلی خوب ظاهر شدیم و تلاش می‌کنیم همین بازی را فردا هم ارائه کنیم. اهمیتی که برای تیم خود قائل هستم برای تیم های مقابل ندارم و هنوز تیم خود را به خوبی نشناختم و تمرکزم روی تیم خود است و فعلا روی تیم حریف فکر نمی‌کنم. خوشبختانه در بازی فردا بازیکن محروم و مصدومی نداریم و همه بازیکنانم را در اختیار دارم و این امتیاز خوبی برای تیم ما در بازی فردا محسوب می‌شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: من از عملکرد شاگردانم در بازی مقابل سپاهان رضایت دارم و تلاش می‌کنیم روند رو به رشدی داشته باشیم. در بازی مقابل سپاهان ۲ بار عقب افتادیم و  در نهایت توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم و واکنش تیم ما به این موضوع خیلی خوب بود. من بارها تکرار کردم همه چیز در باشگاه تراکتورسازی از مدیریت تا بازیکنان جدید هستند و برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کرد و  همچنین باید صبوری باشیم تا بتوانیم به هماهنگی مد نظر دست بیابیم. بعد از اردوی ترکیه ۶ الی ۷ بازیکن جدید به تیم پیوستند و این کار ما را سخت کرده و اگر بازیکن جدیدی هم به تیم اضافه شود برای رسیدن به سایر بازیکنان باید تلاش کند و این کار ما را سخت تر می‌کند. من از عملکرد خط دفاعی تیم خود راضی هستم  و به دنبال جذب بازیکنی در این خط نیستیم.

توشاک در ادامه گفت: تماشاگران تراکتورسازی در بازی مقابل سایپا فوق العاده بودند‌. وقتی در بازی قبلی خانگی با تیم راهی استادیوم بودیم دیدم هزاران نفر با پای پیاده در حال رفتن به ورزشگاه هستند و من به بازیکنان تیم گفتم‌ نیازی نیست برای بازی امروز من به شما روحیه و انگیزه بدهم، بلکه شما با این همه تماشاگر‌ روحیه لازم را به دست آورده‌اید.

وی در مورد وضعیت یوسف سیدی، گفت:‌ در مورد یوسف سیدی نظری ندارم و نیازی نیست در این مورد صحبت شود. وی دیگر بازیکن تراکتورسازی نیست.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: اگر دست من بود برای بازی فردا فراتر از ۳ امتیاز می‌خواستم و  ای کاش بازی فردا ۵ امتیاز داشت.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا