×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۹ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 30 June , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 9 خبر
۳۲ تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم‌ملی را کسب کردند/ عاشورزاده خط خورد

مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگسالان مردان شنبه – ۱۵ دی‌ماه به پایان رسید و در نهایت ۳۲ هوگوپوش موفق شدند به اردوی تیم‌ملی راه پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات آزاد کشوری جوانان و بزرگسالان مردان که از روز چهارشنبه – ۱۲ دی‌ماه با حضور ۷۶۳ تکواندوکار در ۸ وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم در خانه تکواندو آغاز شده بود روز گذشته (شنبه – ۱۵ دی ماه) به پایان رسید.

در پایان از سوی کادرفنی تیم ملی تکواندو کشورمان نفرات راه یافته به اردو به شرح ذیل معرفی شدند:
وزن اول (۵۴- کیلوگرم): حمیدرضا صدری (تهران) – علی صالحی (اصفهان) – آرمین هادی پور (گیلان) – آرش صلاحی‌نژاد (مازندران)
وزن دوم (۵۸- کیلوگرم): ابراهیم صفری (تهران) – محمدحسن پلنگ افکن (مازندران) – حسین طالب‌پور (مازندران) – محمدکاظمی (البرز)
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم): سروش احمدی (مازندران) – حمیدرضا هادیان (مازندران) – آریان محمدی (گیلان) – امیرحسین خانلو (قزوین)
وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم): محمدمهدی عمادی (تهران) – اسماعیل مردانی (اصفهان) – میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی) – امیرمحمد بخشی (آذربایجان‌شرقی)
وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم): سیداحمد خسروفر (فارس) – امیررضا نیک‌سیرت (البرز) – علی اشکوریان (مازندران) – محمدحسین یزدانی (اصفهان) – مهدی جلالی (قزوین)
وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): عرفان ناظمی (آذربایجان‌شرقی) – مهران برخورداری (قزوین) – محمدعلی خسروی (تهران)
وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم): محمدرضا خانی (اصفهان) – امیدرضا چیت‌ساززاده (اصفهان) – نیما مهرعلی (تهران) – علی نجفی (آذربایجان‌شرقی)
وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم): سعید رجبی (آذربایجان‌شرقی) – سیاوش فخرایی (البرز) – سجاد مردانی (اصفهان) – حسین قربان‌زاده (البرز)

در خصوص مهدی خدابخشی نیز که از ناحیه دست آسیب دید پس از نظر پزشک تصمیم‌گیری خواهد شد.
هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است که از روز ۲۹ دی ماه تمرینات خود را آغاز می نمایند.
دعوت شدگان به اردوی تیم ملی برای انجام مراحل و پیگیری امور اداری خود می بایست تا ظهر امروز (یکشنبه – ۱۶ دی ماه) با سازمان تیم های ملی تماس حاصل نمایند.
بهترین های این دوره از مسابقات نیز به شرح ذیل اعلام شد:
بهترین داور: مهدی اسکندری (مازندران) – بهروز کاووسی (مرکزی) – مسلم دائی‌چی (کرمانشاه)
فنی ترین بازیکن: محمدمهدی عمادی (تهران)

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.