اخبار ورزشیورزش بانوان

۱۴۰ هزار تومان حق داوری در فوتسال بانوان

داوران فوتسال ایران در لیگ برتر بانوان ۱۴۰ هزار تومان حق‌الزحمه می‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس،گلاره ناظمی داور بین‌المللی فوتسال کشورمان درباره اینکه برای ارتقاء سطح داوران آیا فدراسیون کلاس‌های ویژه برگزار می‌کند، اظهار داشت: در ۲-۳ سال اخیر برای حضور در لیگ کلاس‌هایی برگزار می‌شود اما اینکه کلاس اختصاصی داشته باشیم، نه اینطور نیست مخصوصا برای آمادگی جسمانی بانوان جایی نیست که بتوانیم در زمستان تمرین کنیم اما کلاس‌های آموزشی با حضور مدرسان بین‌المللی برگزار می‌شود و شرایط بهتر شده است، این کلاس‌ها تاثیر زیادی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که مهمترین قضاوت شما در سال ۲۰۱۸ چه مسابقاتی بوده، عنوان کرد:فینال المپیک ۲۰۱۸ که در بوینس‌آیرس برگزار شد.

این داور بین‌المللی کشورمان که با رادیو جوان گفت‌وگو می‌کرد درباره اینکه چه قضاوتی را پیش رو دارد، خاطرنشان کرد: برای قضاوت در جام ملت‌های اروپا دعوت شده‌ام که بهمن‌ماه در پرتغال برگزار می‌شود. این اتفاق بسیار مهمی است چرا که داوری در اروپا سطح بالایی دارد اینکه از آسیا برای این رقابت‌ها داور دعوت می‌کنند نشان از این دارد که به توانایی ما ایمان دارند.

ناظمی همچنین درباره اینکه آیا دستمزد داوران زن با مردان برابر است، گفت: نه اینطور نیست. حق‌الزحمه داوران خانم با مردان قابل قیاس و منصفانه نیست.ما برای هر قضاوت ۱۰۰ هزار تومان می‌گیریم. با حق ماموریت ۱۴۰ هزار تومان می‌گیریم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا