اخبار ورزشیسایر اخبار

بودجه ۳ میلیاردی کمیته به فدراسیون‌ها واریز می‌شود

کمیته ملی المپیک در تلاش است تا قبل از مجمع عمومی باقی‌مانده ۱۵ درصد بودجه را به فدراسیون‌ها واریز کند.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجمع عمومی کمیته ملی المپیک قرار است ۲۵ دی‌ماه برگزار شود تا هفته آینده نیز اساسنامه کمیته در اختیار اعضای مجمع قرار می‌گیرد تا بعد از مطالعه در مجمع عمومی تصویب شود.

کمیته ملی المپیک در تلاش است تا چند روز قبل از مجمع عمومی به فدراسیون‌های باقی مانده بودجه را پرداخت کند. تاکنون ۸۵ درصد بودجه به فدراسیون‌ها واریز شده و ۱۵ درصد باقی نیز تا ماه آینده به حساب فدراسیون‌ها واریز می‌شود.

در مجموع ۳ میلیارد و حدود ۲۰۰-۳۰۰ میلیون مبلغ ۱۵ درصد باقی مانده می‌شود.

کمیته ملی المپیک در سال ۹۶ توانست ۱۰۰ درصد تخصیص خود را بگیرد و در سال ۹۷ نیز تاکنون ۸۵ درصد بودجه به فدراسیون‌ها واریز شده است. بودجه سال ۹۷ نسبت به ۹۶ مبلغ ۱۷ میلیارد تومان افزایش داشته است.

با توجه به بودجه ۶۴ میلیاردتومانی کمیته ملی المپیک در سال ۹۷، مسئولان کمیته در تلاش هستند در سال ۹۸ با توجه به سال کسب سهمیه المپیک بودجه خوبی بگیرند به همین دلیل مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان درخواست کمیته برای سال جدید است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا