اخبار ورزشیفوتبال جهان

چراغ سبز عراق برای عضویت در فدراسیون «من‎‌درآوردی»

فدراسیون فوتبال عراق به خاطر مسائل مالی در آستانه انصراف از عضو فدراسیون غرب آسیا و به عضویت درآمدن در فدراسیون من درآوردی سعودی ها است.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس، سعودی‌ها یک سال مانده به آغاز انتخابات ریاست جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا فعالیت خود را برای جمع آوری آراء اعضای AFC برای گرفتن منصب ریاست آغاز کرده اند. استعفای عادل عزت، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان از سمتش اولین اقدام رسمی سعودی ها برای آمادگی برای ریاست فوتبال آسیا بود.

در جدیدترین خبر امروز سایت اسپورت عراق خبر داد: فدراسیون فوتبال عراق به فدراسیون فوتبال قطر اعلام کرد که می خواهد از عضویت فدراسیون غرب آسیا انصراف بدهد و به خاطر پیشنهاد مالی خوب به عضویت فدراسیون جنوب غرب آسیا با ریاست عربستان در بیاید. اما فدراسیون قطر نمی خواهد یک عضو فدراسیون غرب آسیا را از دست دهد و می خواهد پیشنهاد مالی بهتری به عراقی ها بدهد.

به گزارش فارس، سعودی ها ۳ ماه پیش یک فدراسیون من درآوردی به نام «فدراسیون جنوب غرب آسیا» ایجاد کردند و شروع به عضو گیری کردند تا آراء فدراسیون های مختلف را کسب کنند و برای انتخابات آینده ریاست AFC با کنار زدن شیخ سلمان، عادل عزت را جایگزینش کنند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا