اخبار ورزشیفوتبال جهان

گواردیولا: ولورهمپتون لیگ قهرمانی را نابود کرد!

سکاندار منچسترسیتی رقیب تازه صعود کرده تیمش را ستود.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا از ولورهمپتون، رقیب منچسترسیتی در هفته سوم لیگ برتر انگلیس با عنوان «نابودکننده لیگ قهرمانی» نام برد!  او در کنفرانس خبری پیش از این بازی لیگ برتر انگلیس گفت: ولورهمپتون فصل گذشته لیگ قهرمانی (سطح پایین‌تر لیگ برتر انگلیس)  را نابود کرد و همه رقبا را از دم تیغ گذراند. آن‌ها فصلی باورنکردنی را پشت سر گذاشتند. ولورهمپتون به کمک مهاجمان قدرتمندش فوتبال جذابی ارائه می‌کند. فصل پیش هم در جام اتحادیه بازی سختی با آن‌ها داشتیم. امسال کارمان مقابل این رقیب تقویت شده، دشوار است.

پپ در ادامه افزود: فصل گذشته ارو موریچ  را به بردا هلند قرض دادیم چون در تیم دوم خودمان رقابت چندانی وجود نداشت. دوست داشتیم او به تیمی برود که در سطحی مناسب، هر هفته بازی کند اما با مصدومیت براوو  و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، چاره دیگری نداشتیم. ادرسون، ارو و گریمشاو به ترتیب ۳ دروازه بان ما در این فصل خواهند بود. جراحی کلودیو خوب پیش رفته اما نمی‌دانم چه زمان به میادین برمی‌گردد. از همان لحظه اول گزینه ما برای جایگزینی براوو، ارو بود نه هیچ دروازه بان دیگری. موریچ برمی‌گردد و شاید در برخی بازی‌ها به میدان برود.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا