اخبار ورزشیورزش های رزمی

گنج زاده : مدال های یک کاراته کای ایرانی برابر است با کل مدال فدراسیون آمریکا

سجاد گنج زاده پرافتخارترین کاراته کای ایران به حواشی که رسانه های آمریکایی و معاند برای تیم ملی ایران ساخته اند واکنش نشان داد.

به گزارش پیشرو ورزش، بازی های جهانی کاراته (ورلد گیمز) از ۱۷ تیر ماه در آمریکا آغاز شده، اما پس از کارشکنی سفارت آمریکا روادید ملی‌پوشان کاراته ایران برای حضور در این مسابقات صادر نشد.

کاراته کاهای ایران چندی پیش برای دریافت رویداد سفر به آمریکا به سفارت این کشور در ارمنستان مراجعه کردند و در همان ابتدای کارت درخواست صدور روادید سرمربی و رئیس فدراسیون کاراته رد شد.

قرار بود بهمن عسگری، ذبیح‌الله پورشیب، سجاد گنج‌زاده، سارا بهمنیار و حمیده عباسعلی پنج کاراته‌کا کشورمان که موفق به کسب سهمیه حضور در این مسابقات شده اند به همراه سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته و سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون راهی این رقابت ها شوند اما کارشکنی سفارت آمریکا و در نهایت عدم صدور روادید مانع اعزام تیم ملی کشورمان به این رقابت ها شد.

پس از عدم صدور ویزا به کاراته کاهای کشورمان حواشی بسیار زیادی از سوی رسانه های آمریکایی و معاند به وجود آمد که در نهایت سجاد گنج زاده دارنده نشان طلای المپیک توکیو و پر افتخارترین کاراته کای کشورمان در صفحه شخصی خود به این حواشی واکنش نشان داد.

متن واکنش گنج زاده به شرح زیر است:

«بعد از سال ها مسابقه دادن تو سطح اول دنیا و مسافرت کردن نزدیک به ۵۰ کشور دنیا خیلی بَده که آمریکا میزبان مسابقات بازی های جهانی میشه و به ما ویزا نمیده تا بتونیم مثل بقیه ورزشکارا که سهمیه گرفتن شانسمون را برای گرفتن مدال امتحان کنیم.
تا اینجاشم میگیم اشکال نداره نمیخوان ویزا بدن اما رسانه های کشورشون بیخود میکنن که میگن به دلیل تروریست بودن کاراته کاران ایرانی با همکاری با گروه تروریستی بهشون‌ اجازه ندادیم تا تو این مسابقات شرکت کنن.

فقط مدال هایی که یکی از کاراته کاران ایران تو مسابقات مختلف گرفتن برابری میکنه با کل مدال های فدراسیونتون از گذشته تا به حال»

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا