اخبار ورزشیفوتبال ایران

گرشاسبی: موظف بودیم به تعهدمان عمل کنیم و این اتفاق افتاد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان به عشق مردم و هواداران تلاش می‌کنند و از همه آنها به خصوص کادر فنی و هواداران تشکر می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس پس از برد سرخپوشان برابر سپید رود، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: بازیکنان تیم ما بسیار با غیرت بازی کردند، وقتی می‌گویم آنها فراتر از غیرت و تعصب کار خود را دنبال می‌کنند، همین است که دیدید. بازیکن جایگزین زیادی نداریم و دو سال است تقریباً با همین تیم کار می‌کنیم. این مسئله باعث شده عضلات بچه‌ها له شود اما آنها به عشق مردم و هواداران تلاش می‌کنند و از همه آنها به خصوص کادر فنی و هواداران تشکر می‌کنم.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد اینکه پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رسیده و در این وعده پول‌هایی از سوی AFC پرداخت می‌شود که آیا تاکنون این مبالغ را دریافت کرده‌اند، تصریح کرد: کل مبلغی که به ما پرداخت شده را به یک نفر دادیم و رضایت او را گرفتیم. فکر نکنید پولی در باشگاه مانده است. خدا به ما کمک می‌کند، انصافاً باید به هواداران بگویم که در این شرایط له شدیم. از چپ و راست و همه جا مشکلات می‌بارد، طلبکاران زیادی هستند و خیلی جاها نمی‌دانیم آیا بدهکار هستیم یا نه. خیلی از این احکام به نظر ما حق نیست اما گردن نهادیم و گردن کج کردیم، التماس و خواهش کردیم تا پرسپولیس زمین نخورد. شکر خدا تا به الان تیم روی پا ایستاده است.

گرشاسبی در رابطه با اینکه دربی را چطور پیش بینی می‌کند، گفت: وقتی ما به بازیکنان پیشنهاد دادیم زمان دربی را تغییر بدهیم، همه بازیکنان با این درخواست مخالفت کردند و گفتند بازی در زمان خودش برگزار شود. برانکو هم محکم گفت بازی در تاریخ خودش انجام شود. دربی هم یک بازی معمولی است.

مدیر عامل سرخپوشان در مورد اینکه حضور هواداران در ورزشگاه در بازی دربی به صورت مساوی اعلام شد و اینکه گفته می‌شود این درخواست امیرحسین فتحی بوده است، افزود: این جلسات محرمانه است و اجازه بدهید من در مورد آن صحبت نکنم. در این شرایط ما موافق آن تصمیم قبلی نبودیم چرا که باید ابتدا فرهنگ‌سازی شود و هواداران آمادگی آن را داشته باشند. یعنی در ابتدای فصل قانون را مصوب کنند و سپس با آمادگی کامل این کار انجام شود. همه انتظار این دربی را می‌کشند و اینکه چند روز قبل از بازی، موضوع ۹۰ به ۱۰ اعلام شود چندان خوب نیست.

حمیدرضا گرشاسبی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در بازی با سپید رود یک مقدار با احتیاط بازی کردند چرا که اگر کسی آسیب می‌دید، در ۲، ۳ بازی آینده بازیکن کم می‌آوردیم. شاهد بودید موقعیت‌های زیادی را تبدیل به گل نکردیم و این روی اعصاب و روان بازیکنان اثر گذاشت. خوشحالیم نتیجه با برد به پایان رسید که این موضوع از لحاظ روحی در ۲ بازی آینده به تیم کمک می‌کند.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد پرونده دایی نیز گفت: آقای دایی بخشی از قراردادی که بسته بود را طلب داشت. او مقصر نیست، این قرارداد بسته شده بود و او به طور حرفه‌ای عمل می‌کرد. مدیرانی که از قبل چنین قراردادی بستند تعهدی به این شکل ایجاد کردند. ما موظف بودیم به تعهدمان عمل کنیم و این اتفاق افتاد.

گرشاسبی در مورد اینکه آیا پول دایی پرداخت شد یا خیر، افزود: بله، با توافقی که شد این مسئله حل شد، با پرداخت‌هایی که صورت گرفت و ما عهده‌دار پرداخت مالیات شدیم، شکر خدا تا به این لحظه دیگر ما را خطری تهدید نمی‌کند.

مدیر عامل پرسپولیس در خصوص اینکه کی‌روش قراردادش را تمدید کرده و اصلی‌ترین شرط او اجرای برنامه‌هایش به طور کامل بوده است، گفت: زیاد درباره این مسائل صحبت نکنم بهتر است. آرزوی موفقیت برای تیم ملی داریم و انتظار داریم بازی‌های ما را بیایند و از نزدیک ببینند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا