اخبار ورزشیفوتبال ایران

کی‌روش: رمز ماندنم در ایران بازیکنانم هستند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: فردا برابر تیمی قدرتمند با بازیکنانی باتجربه و حرفه‌ای قرار می‌گیریم.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از بازی دوستانه فردا (سه‌شنبه) تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در ورزشگاه ملی شهر تاشکند گفت: ابتدا از فدراسیون فوتبال ازبکستان به خاطر میزبانی این بازی دوستانه قدردانی می‌کنم. روابط دوستانه زیادی میان ما برقرار است و می‌خواهم یک‌بار دیگر از فدراسیون فوتبال ازبکستان برای پذیرش پیشنهاد بازی ایران قدردانی کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: فردا برابر تیمی قدرتمند با بازیکنانی باتجربه و حرفه‌ای قرار می‌گیریم. هکتور کوپر نیز مدتی قبل سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان شد. فکر می‌کنم فردا هواداران شاهد یک بازی عالی خواهند بود. هر ۲ تیم سبک بازی تهاجمی و زیبایی دارند. ما به آرامی آماده جام ملت‌های آسیا می‌شویم. می‌توانم بگویم که بازیکنان جوان زیادی در آینده در تیم ملی فوتبال ایران حضورخواهند داشت. خوشحالم که در تاشکند هستم و می‌توانیم با تیم ملی ازبکستان بازی کنیم. بازی برابر این تیم همیشه رقابتی و جذاب بوده است.

کی‌روش در واکنش به غیبت سردار آزمون و آیا اینکه موفق به بازگردان او به تیم ملی فوتبال ایران شده است اظهار داشت: سردار آزمون به من گفت که بنا به دلایلی پس از جام جهانی ۲۰۱۸  روسیه می‌خواهد دور از تیم ملی ایران باشد. او برای همیشه تیم ملی فوتبال ایران را ترک نکرده است. سردار پیش از این تصمیم با من مشورت کرده است. آزمون نمی‌خواست در بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران به خاطر مشکلات شخصی شرکت کند. فکر می‌کنم پس از مدت‌ زمانی همه چیز خوب خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: حضورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کمکی به بازی فردا برابر ازبکستان نمی‌کند. می‌خواهیم مدال طلای جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا را کسب کنیم. در این رقابت‌ها باید همانند جام جهانی مشتاق و پرهیجان باشیم. همچنین استرالیا و ژاپن می‌خواهند قهرمان جام ملت‌های آسیا شوند.

کی‌روش در پاسخ به این پرسش که بارها از او به عنوان نامزد سرمربیگری تیم ملی فوتبال ازبکستان نام برده شد عنوان کرد: نمی‌توانم روی زندگی شخصی‌ام معامله کنم. فدراسیون فوتبال ازبکستان هکتور کوپر را به سمت سرمربیگری تیم ملی انتخاب کرد و برای این تیم در همه بازی‌ها به غیر از بازی با ایران آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران درباره تمدید قراردادش خاطرنشان کرد: نه، نه. قراردادم پایان یافته است. ما با یکدیگر دست دادیم اما هنوز قراردادی امضا نکردیم.

کی‌روش در خصوص رمز هفت سال کار در ایران در حالی که کمتر مربی در قاره آسیا برای این مدت طولانی کار کرده است گفت: رمز این کار بازیکنانم هستند. یکی دیگر از دلایل آن حضور بازیکنان جوانی همانند مسعود شجاعی است که در سطح بالایی بازی می‌کنند! او به زودی پدربزرگ خواهد شد (با خنده).

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نه =

دکمه بازگشت به بالا