اخبار ورزشیفوتبال ایران

پیروزی پرگل سپاهان برابر فولاد؛ دیدار صنعت نفت – پیکان نیمه تمام ماند

تیم فوتبال سپاهان هفتمین دیدار خود در لیگ برتر را با پیروزی برابر فولاد به پایان برد.

به گزارش  پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، روز نخست از هفته هفتم هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز جمعه با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که طی آن تیم سپاهان برابر مهمانش فولاد به برتری ۳ بر یک دست یافت.

کی روش استنلی در دقیقه ۲۰ از روی نقطه پنالتی، سعید آقایی در دقیقه ۲۳ و ساسان انصاری دقیقه ۶۳ برای تیم سپاهان گل زدند. لوسیانویرا در دقیقه ۴۳ برای تیم فولاد گل زد.

در دیگر دیدار امروز تیم های فوتبال صنعت نفت و پیکان در آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار تا دقایق پایانی با برتری یک بر ۲ تیم پیکان ادامه داشت. شاهین ثاقبی در دقیقه ۱۱ و سامان نریمان جهان در دقیقه ۸۲ برای تیم مهمان گل زدند و طالب ریکانی در دقیقه ۲۶ برای تیم میزبان گل زد.

در دقایق پایانی دیدار صنعت نفت و پیکان تعدادی از تماشاگران تیم آبادانی به علت اعتراض به عملکرد کمک داور این دیدار وارد زمین شدند و باعث توقف بازی شدند. با وجود ورود ماموران امنیتی فضای ورزشگاه آرام نشد تا این دیدار نیمه تمام بماند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا