اخبار ورزشیاسلایدر اصلیسایر اخبارویژه‌های خبری

هاشمی اعلام کرد: ارائه خدمات بی‌سابقه بیمه‌ای به قهرمانان و پیشکسوتان

وزیر ورزش و جوانان ارائه خدمات جدید به قهرمانان و پیشکسوتان ورزش را تشریح کرد.
به گزارش پیشرو ورزش، کیومرث هاشمی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تأکیدات رئیس جمهور شهید درباره توسعه کمی و کیفی ارائه خدمات به قهرمانان، ورزشکاران و پیشکسوتان اظهار کرد: همزمان با ایام فرخنده نورانی‌ترین پیوند هستی، ازدواج حضرت علی و فاطمه (صلوات الله علیهما)، صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور خدمات ویژه‌ای را در قالب بیمه تکمیلی درمان، عمر و حادثه به ورزشکاران و همسران گرامی آنها ارائه می‌دهد.
وی در توضیح جزییات این خدمات عنوان کرد: خدمات برای کلیه گروه‌های عضویت صندوق در قالب دو طرح عادی و ویژه ارائه خواهد شد و در حالی که در هر دو طرح سقف تعهدات بیمه‌گر نسبت به سال گذشته دو برابر شده سهم ورزشکاران و پیشکسوتان در پرداخت هزینه ها (فرانشیز) از ۳۰ درصد در سال گذشته به ۱۰ درصد در سال‌جاری کاهش یافته است.
وزیر ورزش و جوانان افزود: گروه یک یعنی مدال‌آوران بازی‌های المپیک و پارالمپیک هیچگونه حق بیمه‌ای در هر دو طرح عادی و ویژه پرداخت نخواهند کرد و ۱۰ درصد سهم آنان از هزینه‌های درمان (فرانشیز) نیز توسط صندوق پرداخت می‌شود. به عبارتی دیگر کلیه خدمات درمانی به این عزیزان در سال جاری طبق تعرفه‌های مصوب رایگان خواهد بود. این در حالی است که در سال گذشته علاوه بر پرداخت ۳۰ درصدی هزینه‌های درمان، درصد قابل توجهی از حق بیمه و بعضاً ۱۰۰ درصد آن توسط ایشان پرداخت می‌شد.
هاشمی در ادامه توضیحات خدمات جدید صندوق حمایت از قهرمان و پیشکسوتان خاطرنشان کرد: برای گروه‌های دو، سه و چهار حق بیمه در طرح عادی رایگان بوده و گروه ۲ در طرح ویژه ۲۰ درصد حق بیمه و گروه‌های سه و چهار ۳۰ درصد آن را پرداخت خواهند کرد.
وی افزود: حق بیمه پرداختی برای گروه پنج در طرح‌های عادی و ویژه به ترتیب ۲۰ و ۳۵ درصد و برای گروه شش ۲۵ و ۴۰ درصد است.
وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: با توجه به توضیحات ارائه شده از جمله ویژگی‌های طرح مذکور افزایش دو برابری سقف تعهدات و خدمات بیمه‌گر، رایگان شدن حق بیمه و هزینه های درمان برای گروه یک، کاهش سهم هزینه‌های درمان برای سایر گروه‌ها از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد (فرانشیز)، رایگان شدن حق بیمه در طرح عادی برای گروه‌های ۲ تا ۴ و کاهش مبلغ پرداختی حق بیمه برای کلیه گروه‌ها در هر دو طرح نسبت به سال گذشته به رغم افزایش دو برابری تعهدات بیمه‌گر خواهد بود.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا