اخبار ورزشیسایر اخبار

نکونام در تفنگ و جوهری خو در تپانچه اول شدند

هفته اول لیگ برتر تیراندازی با کسب عنوان نخست امیرمحمد نکونام در تفنگ و امیر جوهری خو در تپانچه همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از مسابقات که با حضور ۵ تیم برگزار شد در رشته تفنگ تیم باشگاه مقاومت به عنوان میزبان در برابر تیم های هیات قم و دانشگاه علوم انتظامی به پیروزی دست یافت و در مقابل تیم های نزاجا و ساچمه بیژن نتیجه را واگذار کرد.

در رشته تپانچه نیز تیم میزبان در مقابل تیم های ساچمه بیژن، هیات قم و دانشگاه علوم و انتظامی به پیروزی رسید و در برابر تیم نزاجا مغلوب شد.

با برگزاری فینال تفنگ بادی ، امیرمحمد نکونام، حسین باقری هر دو از نزاجا و مجتبی قاسم آبادی از ساچمه بیژن به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

در فینال تپانچه بادی نیز، امیرجوهری خو و جواد فروغی هر دو از مقاومت و مصطفی نصیری از نزاجا مقام های برتر را از آن خود کردند.

در این رقابتها تیم شرکت ملی حفاری اهواز بدلیل عدم حضور نتیجه را در دو رشته تفنگ و تپانچه واگذار کرد و در صورت تکرار در هفته آینده از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.

این دوره از رقابتها از طریق شبکه خبر، خبرگزاری صدا وسیما و رادیو ورزش به روی آنتن رفت.

این مسابقات با حضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون، الکساندر سماکین مربی تیم ملی تپانچه، مسعود شیخی فرد مدیر مسابقات و لیگ و امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی برگزار شد.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا