اخبار ورزشیفوتبالفوتبال ایران

قرارداد میلیاردی بازیکن جوان در لیگ برتر فوتسال ایران

محمدحسین بازیار بازیکن ملی پوش فوتسال با قرارداد میلیاردی پس از مذاکره با مدیران باشگاه مس سونگون به این تیم پیوست.

به گزارش پیشرو ورزش، باشگاه مس سونگون ورزقان پس از قهرمان در لیگ برتر فوتسال کشور سریعاً وارد بازار نقل و انتقالات برای فصل جدید شد.

مس در ادامه روند جذب بازیکنان جوان و ملی‌پوش، این‌ بار محمدحسین بازیار ۱۹ ساله را از صنایع هرمزگان جذب کرد. بازیکن جوانی که وحید شمسایی را مجاب کرد تا وی را به تیم ملی فوتسال دعوت کند و در جام ملت‌ها نیز به میدان برود.

این اتفاق در حالی رقم خورد که شنیده می‌شود گیتی‌پسندی‌ها پیش از مس با بازیار وارد مذاکره شده بودند اما به یکباره قراردادی میلیاردی به این بازیکن پیشنهاد شد.

بازیکنی که فصل گذشته قراردادش با صنایع هرمزگان رقمی حدودا ۲۰۰ میلیون تومان بود، با پنج برابر شدن رقم قراردادش و با پیشنهاد بیش از یک میلیارد تومان به باشگاه مس سونگون پیوست تا این این رقم بازار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال را به لرزه درآورد.

در این بین شنیده شده که سایر بازیکنان جوان مس نیز با اعداد و ارقام بالایی جذب شدند و بازیکنان باتجربه هم مبلغ قابل توجهی از مجموعه مس دریافت می‌کنند. باید منتظر باشیم و ببینیم در نهایت رسول خطیبی مدیر عامل این باشگاه با چه رقمی نقل و انتقالات مس را به اتمام خواهد رساند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دو =

دکمه بازگشت به بالا