اخبار ورزشیفوتبال ایران

عزیزی: دفعه بعد تدارکات پورتو علیه پروین حرف می‌زند!/ غیرت ایرانی را نشان دهیم

پیشکسوت تیم فوتبال ایران، گفت: اگر امروز مقابل این رفتارها واکنشی نشان ندهیم، دفعه بعد تدارکات تیم پورتو علیه علی پروین و آبدارچی بنفیکا علیه احمدرضا عابدزاده صحبت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت ، خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مصاحبه دستیار کارلوس کی‌روش علیه حمید استیلی و توهینی که به پیشکسوت فوتبال ایران کرده است گفت:‌این اتفاق جدیدی نیست متأسفانه چند سال است که شاهد این مشکلات هستیم و صحبت در مورد آن فایده ندارد.من با اهالی رسانه رابطه خوبی دارم و همیشه آنها به من لطف داشته‌اند اما باید انتقادی را بیان کنم چرا گاهی با حمایت بیجا وژچشم‌پوشی کردن از برخی مسائل کار را به اینجا می رسانند که این مشکلات به وجود بیاید.

* استیلی از کم‌حاشیه ترین فوتبالیست‌های ایران بوده است

وی افزود: حمید استیلی جزو بزرگان فوتبال ایران است بی‌احترامی به او بی‌احترامی به فوتبال است. یک روز می‌گفتند محمد مایلی‌کهن آن صحبت‌ها را می‌کند و او این طور است یا آن طور روز بعد دیگری انتقاد کرد و گفتند او این طور است یا آن طور. استیلی که دیگر جزو بی‌آزارترین و کم‌حاشیه‌ترین فوتبالیست‌ها و اعضای فوتبال ایران است او هیچ وقت با کسی مشکلی نداشته، استیلی کسی بود که درون زمین به اندازه ۶ نفر می‌دوید و زحمت می‌کشید. وقتی فهمیدم او مدیر تیم امید شده بسیار خوشحال شدم چرا که می‌دانم چه تفکرات خوبی دارد.

* همه را قسم می‌دهم که از این اتفاقات چشم پوشی نکنیم

عزیزی در ادامه تأکید کرد: چندین سال است این اتفاقات می‌افتد، یک زمان این حرف را کی‌روش سرمربی تیم ملی می‌زد می‌شد آن را به شکلی حذف کرد اما همه را قسم می‌دهم که چشمان خود را روی این اتفاق نبندند که دستیار این مربی به یکی از پیشکسوتان فوتبال ایران توهین می‌کند.

*دفعه بعد تدارکات پورتو علیه پروین و آبدارچی بنفیکا علیه عابدزاده حرف می‌زند

وی در ادامه تصریح کرد: خواهشم این است که چشمانمان‌مان را به این اتفاق نبندیم اگر امروز واکنشی نداشته باشیم فردا تدارکات پورتو علیه علی پروین مصاحبه می‌کند و آبدارچی بنفیکا در مورد احمدرضا عابدزاده نظر می‌دهد دیگر بس است غیرت ایرانی باید اینجا خودش را نشان بدهد. دستیاری که علیه استیلی صحبت می‌کند چه رزومه‌ای در فوتبال دارد؟ او چه کسی است که از استیلی حرف می‌زند. الان جایی است که همبازی‌های استیلی، علی دایی، عابدزاده، کریم باقری، مهرداد میناوند، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی و … باید در این مورد جبهه بگیرند، اما مطمئن باشید منافع خیلی‌ها اجازه این کار را نمی‌دهد که بخواهند از استیلی حمایت کنند.

* به جای حمایت به خاطر منافعشان سکوت می‌کنند

وی افزود: ما مثلی داریم و می‌گوییم باد از هر طرفی که بوزد به آن سو چهارشاخ می‌زنیم الان خیلی‌ها این طور هستند به جای اینکه اقدام به حمایت کنند می‌گویند به خاطر منافع‌مان چشم‌پوشی کنیم و چون او دستیار کی‌روش است شاید به ضرر ما شود.

* با این مسئله برخورد نشود هرکسی از خیابان‌های پرتغال به فوتبال ایران توهین می‌کند

عزیزی در ادامه تصریح کرد: مهدی تاج را دوست دارم، هر چند خیلی‌ها به او انتقاد دارند اما من نظرم این است که او به فوتبال ایران کمک کرده از تاج خواهش می‌کنم با این مسئله برخورد کند تا فردا هر کسی که از خیابانی در پرتغال رد می‌شود علیه فوتبال ما صحبت نکند. درگیری بین سرمربی و م دیر تیم امید به وجود آمده که در مورد بازیکنان یا امکانات است اگر کی‌روش صحبت کند باز میتوان این موضوع را حل کرد اما دستیار او چه جایی دارد که چنین حرفی می‌زند.

* آنهایی که در اردوها با استیلی به هم چسبیده بودند چرا سکوت کردند

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد انتشار صحبت‌های مربی تیم ملی از کانال فدراسیون فوتبال عنوان کرد: به هر حال کار ایراد دارد الان جایی است که پیشکسوتان باید موضع‌گیری کنند و اجازه ندهند که این اتفاقات رخ دهد. امثال دایی و عابدزاده و هم‌دوره‌های استیلی و افرادی که با او هم اتاق بودند، خودی نشان دهند، من آنقدر با استیلی در اردوها صمیمی نبودم ولی در این رابطه از او حمایت می‌کنم.  افرادی که دائم در اردوها با استیلی بهم چسبیده بودند چرا الان چشم‌شان را می‌بندند.اگر یک بار موضع‌گیری درستی صورت بگیرد دیگر این اتفاقات نمی‌افتد. من این فرد را حقیقتاً نمی‌شناسم و تازه متوجه حضور او شدم که یک مربی که در امارات بیکار بوده حالا در فوتبال ایران چنین اظهارنظراتی علیه بزرگان می‌کند.

انتهای پیام/س

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =

دکمه بازگشت به بالا