اخبار ورزشیورزش بانوان

عرب عامری: تشکیل مجمع و انتخاب رییس اولین ماموریت من است/ زنان ورزشکار به آینده امیدوار شدند

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان گفت: فدراسیون اسلامی ورزش زنان رسالت فرهنگی معرفی جایگاه و منزلت زنان ورزشکار مسلمان جهان را بر عهده دارد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، عرب عامری اظهار داشت: از اعتماد سلطانی فر تشکر  می کنم. تشکیل مجمع و انتخاب رییس فدراسیون اسلامی ورزش زنان اولین ماموریت من خواهد بود.

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان درباره اهمیت راه اندازی این فدراسیون گفت: شروع بکار این فدراسیون بعد از هشت سال توقف، زنان ورزشکار را به آینده امیدوار کرد و به جرات ادعا می کنم بسیاری از مربیان حال حاضر زن در رشته های مختلف از دل بازیهای زنان کشورهای  اسلامی به ورزش ایران معرفی شدند.

عرب عامری درباره همکاری وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برای راه اندازی این فدراسیون گفت: اگر همدلی و همکاری این دو نهاد مهم ورزش نبود، این اتفاق بزرگ برای زنان ورزشکار مسلمان جهان نمی افتاد و ما بعد از استقرار در کمیته ملی المپیک به سرعت مقدمات ارتباطات بین المللی و دعوت از کشورهای عضو را برای مجمع آینده آغاز خواهیم کرد.

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان گفت: این فدراسیون رسالت فرهنگی معرفی جایگاه و منزلت زنان ورزشکار مسلمان جهان را بر عهده دارد و با کمک رسانه ها، مسیولیت های بین المللی آن را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 9 =

دکمه بازگشت به بالا