اخبار ورزشیفوتبال جهان

شیخ سلمان:بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر تماشاگر جام ملت‎ها خواهند بود

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:امارات متحده عربی می‌تواند این مسابقات را به بهترین شکل و متناسب با شهرت این کشور در زمینه فوتبال برگزار کند.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ضمن ابراز اطمینان از توانایی‌های امارات برای فراهم کردن شرایط ایده‌آل و موفقیت در برپایی مسابقات جام ملت‌های آسیا گفت:امارات متحده عربی می‌تواند این مسابقات را به بهترین شکل و متناسب با شهرت این کشور در زمینه فوتبال برگزار کند.
رئیس کنفدراسیون آسیا افزود:برگزاری جام ملت‌های آسیا برای دومین بار در امارات نشان‌دهنده توجه این کشور به ورزش و توانایی‌ موفقیت آن در ابعاد مختلف است.امارات متحده عربی در سال‌های گذشته نیز مسابقات جهانی و قاره‌ای فراوانی را با موفقیت برگزار کرده و این امر باعث خوشبینی ما در خصوص توانایی این کشور در برگزاری هرچه بهتر این رویداد ورزشی شده است که نقطه عطفی در تاریخ فوتبال آسیا به شمار می‌رود.
شیخ سلمان گفت:بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر در ۵۵ کشور، این مسابقات را تماشا می کنند. همچنین ۱۴۴۹ روزنامه نگار از سراسر جهان در این رقابت ها حضور دارند. ما همچنین از اعضای فدراسیون های عضو برای روح همکاری و اتحادی که از خود نشان داده اند تشکر می کنیم و منتظر برگزاری مسابقاتی هستیم که شعار آسیا را به خوبی نمایش می دهد؛همه آسیا در کنار هم.
وی اضافه کرد: در این رقابت ها برای نخستین بار از سیستم ویدئو چک (VAR) و کمک داور پشت دروازه(AAR) استفاده خواهیم کرد. در تاریخ اول فوریه بعد از یک بازی هیجان انگیز قهرمان این قاره مشخص خواهد شد و بدون تردید برگزاری این مسابقات نه تنها نقطه اوج چهار سال کار سخت به شمار می رود بلکه وحدت و همبستگی قاره کهن آسیا را به خوبی نشان می دهد.
لازم به توضیح است، بازی افتتاحیه جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امروز (شنبه ۱۵ دی ماه) بین تیم‌های امارات متحده عربی و بحرین و در ورزشگاه مدینه الزاید در ابوظبی برگزار خواهد شد.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − ده =

دکمه بازگشت به بالا