اخبار ورزشیسایر اخبار

شعبانلو سرپرست مجموعه ورزشی آزادی شد

با حکم مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، علی اکبر شعبانلو سرپرست مجموعه ورزشی آزادی شد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از سایت شرکت توسعه، پس از اتمام حکم ۴ ماهه سرپرستی فرهاد نیکوخصال در مجموعه ورزشی آزادی، مراسم تودیع و معارفه سرپرست این مجموعه ظهر امروز چهارشنبه ۷ آذرماه در دفتر مدیریت مجموعه برگزار و علی اکبر شعبانلو به عنوان سرپرست جدید منصوب شد.

در متن حکم کریمی برای وی آمده است:

“نظر به تعهد، تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی منصوب می گردید. امید است در سایه الطاف الهی با بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و بهره مندی از تجربیات همکاران و صاحب نظران، در اجرای وظایف مرتبط، اهتمام ویژه مبذول فرمایید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه احدیت متعال خواهانم.”

شعبانلو دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه علم صنعت است و سابقه معاونت شهرداران مناطق ۱۶، ۱۹ و ۴ تهران، مدیرعامل شرکت عمران و خدمات شهری کیش و مدیرکل دفتر عمران و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور را دارد.

این مراسم با حضور فتح الهی سرپرست معاونت پشتیبانی و معاون مشارکت های مردمی شرکت توسعه برگزار شد.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =

دکمه بازگشت به بالا