اخبار ورزشیفوتبال ایران

زمان اعلام لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا مشخص شد

کارلوس کی‌روش در گفت‌و‌گوی خود با سایت فدراسیون فوتبال زمان اعلام فهرست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا را مشخص کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت، کارلوس کی‌روش در گفت‌و‌گوی خود با سایت فدراسیون فوتبال در خصوص اعلام لیست نهایی تیم ملیگفت:در آخر ماه میلادی اکتبر ما یک لیست ۳۴ نفره از بازیکنان را اعلام می کنیم که لیست آماده باش بازیکنان برای جام ملتها است. لیست دیگر ما در انتهای ماه نوامبر خواهد بود و این لیست هیچ قطعیتی ندارد. در ماه سوم که دسامبر است کیفیت بازیکنان را بسیار موشکافانه بررسی می کنم و لیست نهایی را به احتمال زیاد در ۲۳ دسامبر اعلام می کنیم و در نتیجه در انتهای هر ماه، ماتریکس مشاهدات فنی ما منتشر می شود. لیست ۳۴ نفری که ما اطمینان داریم که می توانند کاندید حضور در لیست نهایی جام ملتها باشند.

با این شرایط کی‌روش لیست نهایی تیم ملی را برای جام ملت‌های آسیا روز دوم دی‌ماه سال جاری اعلام خواهد کرد. این لیست درست چند روز بعد از پایان مسابقات نیم فصل لیگ برتر اعلام می‌شود و بازی‌های لیگ در نیم فصل اول روز ۲۱ آذر ماه به پایان می‌رسد.

تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن همگروه است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =

دکمه بازگشت به بالا