اخبار ورزشیفوتبال ایران

درویش: از پراید ۴۰ میلیون تومانی چیزی نصیب سایپا نمی‌شود

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت:‌ از پراید ۴۰ میلیون تومانی پولی نصیب باشگاه و شرکت سایپا نمی‌شود و این قیمت بازار آزاد است و باشگاه ما هم مشکل مالی دارد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت ، رضا درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم فوتبال سایپا گفت: تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و ‌آماده مسابقه در جام حذفی هستیم با یک تیم لیگ دسته دومی بازی داریم که امیدوارم بازیکنان غافلگیر نشوند. زیرا در جام حذفی یک اشتباه ممکن است آخرین اشتباه باشد.

وی در مورد تیم سردار بوکان گفت:‌ من اصلاً این تیم را نمی‌شناسم اما قطعاً سرمربی تیم اطلاعاتی جسته و گریخته از این تیم به دست آورده و تیم سایپا برای مسابقه با آن آماده می‌کند. البته بوکان در لیگ دسته دوم است و بازی‌هایش کمتر دیده شده است. اما اگر هواداران این تیم هم بیشتر از ۱۰ درصد به ورزشگاه بیایند ما از آنها استقبال می‌کنیم و مشکلی از این بابت نداریم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه چطور این باشگاه با وجود پراید ۴۰ میلیون تومانی دچار مشکل مالی است، گفت: پراید ۴۰ میلیون تومانی در بازار آزاد به فروش می‌رسد و پولی از فروش خودرو با این قیمت به شرکت سایپا نمی‌رسد زیرا گروه خودروسازی پراید را با قیمت مصوب به مشتری می‌فروشد ضمن اینکه ما باشگاه سایپا هستیم و خودرو نمی‌فروشیم یک بودجه نازل و محدودی داریم که با آن گذران می‌کنیم.

درویش در مورد گلایه‌های دایی در مورد مسائل مالی باشگاه نیز گفت: مربی هم حق دارد او باید در مورد کارهای فنی و تاکتیکی با بازیکنان صحبت کند اما گاهی مجبور می‌شود نیمی از وقتش را پاسخگوی مسائل مالی به بازیکنان کند.

وی در مورد اینکه چند درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان سایپا پرداخت شده است، گفت: ۲۵ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است هفته گذشته پرداختی به بازیکنان داشتیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه با علی دایی برای کوتاه آمدن از طلبش از باشگاه پرسپولیس صحبت کرده یا نه، گفت: بله، من هم با دایی در این مورد صحبت کرده‌ام دایی می‌گوید دو سال پیش پیگیر حل این مشکل بود اما کسی از باشگاه به او پاسخ نداد و اکنون بیش از یک میلیارد تومان برای او مالیات بریده‌اند و دایی باید مالیات پولی را که نگرفته است، بپردازد.

درویش در مورد اینکه وضعیت پرونده ترابی با تراکتورسازی به کجا رسید، گفت: ترابی مشکلی ندارد او در قراردادش با باشگاه تراکتورسازی نوشته بود در صورتی که سرباز شدم به باشگاه تراکتورسازی می‌روم که باشگاه تراکتورسازی هم دیگر نمی‌تواند بازیکن سرباز جذب کند.

وی در مورد جدایی محمدرضا اخباری گفت: او رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه گرفته است و در متن این رضایت‌نامه آمده به هر تیمی که برود باید ۱۰ درصد از قراردادش را به باشگاه سایپا پرداخت کند.

انتهای پیام/

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سه =

دکمه بازگشت به بالا