اخبار ورزشیفوتبال ایران

درخشان: تیم ملی شایسته قهرمانی درآسیاست

کارشناس فوتبال گفت: تیم ملی ایران شایسته قهرمانی در آسیاست برای همین هم کی‌روش را آوردیم.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت ، حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اظهارات کی‌روش مبنی براینکه آرزوی ایران رسیدن به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا است گفت: صحبت‌های کی‌روش مختص خودش است وقتی ایشان تأیید کرده که ژاپن، استرالیا و کره جنوبی حضورشان در نیمه‌نهایی تضمین‌ شده است من نمی‌دانم چه بگویم. با این شرایط فقط باید پرسید چرا ما کارلوس کی‌روش را آورده‌ایم؟ ما این مربی را آورده‌ایم و از او انتظار قهرمانی در آسیا را داریم. می‌دانم قهرمانی در این مسابقات کار دشواری است اما اینگونه صحبت کردن هم صحیح نیست.

وی افزود: تیم ملی ایران در جام ملت‌های سنگاپور با ناصر ابراهیمی سوم شد و در جام ملت‌های کویت هم  ما با حسن حبیبی نایب قهرمان شدیم. من در این مسابقات بازی کرده‌ام. شاید کی‌روش می‌خواهد توقعات را از تیم ملی پایین بیاورد اما به نظر من تیم ملی ایران با این بازیکنانی که دارد و هزینه‌هایی که برای تیم ملی انجام شده شایسته قهرمانی در آسیا است.

درخشان در مورد اینکه کی‌روش بابت اردو در قطر بسیار راضی بوده است، گفت: خدا را شکر که تیم ملی در قطر اردو زد. اکنون هم از کارلوس کی‌روش می‌خواهم تمرکزش را بیشتر بر روی تیم مسابقات بگذارد بهتر است که به دنبال بهانه‌جویی و داستان نباشیم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا