درباره ما

درباره ما

پایگاه خبری پیشرو ورزش در مرداد ماه سال ۱۳۹۷ با هدف پوشش اخبار ورزش ایران و جهان با مدیریت حسین شیرازی مقدم آغاز به کار کرد.

پیشرو ورزش تلاش می نماید آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقاتِ ورزش ایران و جهان را به صورت شفاف در اختیار مخاطبان محترم خود قرار دهد.
خط مشی این سایت خبری و تحلیلی خواهد بود و اعضای تحریریه این پایگاه تلاش می نمایند اخبار روز را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبین محترم قرار دهند.
از آنجائیکه رسانه ها نقش بی بدیلی در شکل گیری، جهت‌دهی و مهندسی افکار عمومی دارند؛ یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه های ی کشور، حضور موثر رسانه‌ها در راستای اعتلای میهن و نظام مقدس جمهوری اسلامی است ، بنابراین این مجموعه ی رسانه‌ای، خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چهارچوب قوانین و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به امر اطلاع رسانی به منظور ارتقای سطح بینش، آگاهی عمومی و نهایتاً اعتلای ایران اسلامی می پردازد.
پیشرو ورزش تلاش می نماید فضایی سالم و منطقی برای اظهارنظر درباره ی اخبار، تحلیل‌ها و موضوعات را در اختیار مخاطبان محترم قرار دهد؛ بنابراین نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها و عملکرد مسئولان را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقاءفرهنگ نقد سالم، مودبانه و خیرخواهانه، ارتقاء دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.
پیشرو ورزش از سیاه‌نمایی، القای یأس و ناامیدی و چشم‌ بستن بر تلاش های خالصانه ی مسئولان دوری خواهد داشت و کارکرد مهم خود را در ترویج امید، نشاط، پشتکار، عدالت و پیشرفت نسل امروز و فردایی می‌داند که اعتلای ایران اسلامی به دست آنان خواهد بود.
پیشرو ورزش، ازفناوری های روز اطلاع رسانی در دنیا و نیز مدیاهای مختلف خصوصاً صوت و تصویر، کمالِ بهره گیری را در راستای تحقق رسالت و اهدافش خواهد داشت.
در پایان پیشرو ورزش، خود را متعهد به رعایت میثاق اخلاق حرفه ای خبرگزاری ها می داند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

صاحب امتیاز  و مدیر مسئول: حسین شیرازی مقدم

جانشین مدیر مسئول: علی اسعدی راد

سردبیر: 

شماره مجوز ارشاد: ۸۹۱۰۳

شایان ذکر است: رسانه پیشرو ورزش دارای پروانه نشر فعال و مجوز از مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و واحد های دیجیتال می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا