اخبار ورزشیفوتبال جهان

جلسه محرمانه‌ای که در سانتیاگوبرنابئو لو رفت/ کی‌روش نزدیک‌تر از همیشه به نیمکت کلمبیا

طبق آخرین جلسه محرمانه برگزار شده در مادرید، رسانه های اروپایی و آمریکای جنوبی خبر دادند که سرمربی ایران بیش از هر زمان دیگری به نیمکت کلمبیا نزدیک شده است.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس، دیدار برگشت فینال جام لیبرتادورس بامداد امروز بین تیم های ریورپلاته و بوکاجونیورز برگزار شد که نماینده آرژانتینی با نتیجه ۳-۱ بوکا جونیورز را شکست داد و جام قهرمانی را فتح کرد.

این مسابقه حساس یک میهمان خبرساز داشت، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران. مربی پرتغالی که در برگزاری جلسه‌اش در پایتخت اسپانیا با رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا خبرساز شد و رسانه های مختلف به این جلسه توجه ویژه ای داشتند.

یک شنبه(روز گذشته) جلسه محرمانه‌ای بین کارلوس کی‌روش و مدیران ارشد فدراسیون فوتبال کلمبیا در سانتیاگو برنابئو برگزار شد و پس از رسانه ای شدن این جلسه، خبر رسید که سرمربی تیم ملی ایران به نیمکت کلمبیا خیلی خیلی نزدیک شده است.

با توجه به اطلاعاتی که این جلسه محرمانه به بیرون درز پیدا کرده، گفته می شود  توافقات خوبی در بین کی روش و فدراسیون فوتبال کلمبیا حاصل شده است و بی دلیل نیست که این نشست محرمانه برای جذب سرمربی ۶۵ ساله پرتغالی برگزار شده است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یک =

دکمه بازگشت به بالا