اخبار ورزشیفوتبال ایران

جریمه نقدی برای استقلال و نساجی/ توبیخ فرشید اسماعیلی

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری فوتبال صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های استقلال تهران و فولاد خوزستان برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر اهانت هواداران نسبت به بازیکن تیم مقابل رخ داد. این تیم به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قطعی است)

*فرشید اسماعیلی، بازیکن باشگاه استقلال تهران به خاطر درگیری با بازیکن تیم مقابل که سبب تحریک تماشاگران شد، به توبخ کتبی محکوم شد.
گفتنی است، احسان مرادیان، دروازه بان تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل درگیری با بازیکن تیم مقابل که سبب تحریک تماشاگران شد، با توبیخ کتبی کمیته انضباطی مواجه شد.
*جریمه نقدی برای تیم نساجی قائم شهر
دیدار تیم های نساجی قائم شهر و نفت مسجد سلیمان برگزار و از سوی تماشاگران تیم نساجی قائم شهر تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری رخ داد که به بازیکن تیم مقابل اصابت کرد. تیم نساجی مازندران طبق ماده ۸۶ مقررات انضباطی به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قطعی است).

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا