اخبار ورزشیکشتی و وزنه برداری

بنی‌تمیم: هیچ ارز ثانویه ای نگرفته‌ایم

نایب رییس فدراسیون کشتی گفت: تاکنون هیچ کمکی از سوی شرکت مخابرات، همراه اول و دیگر شرکت های تابعه وزارت ارتباطات به فدراسیون کشتی پرداخت نشده است.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس، حمید بنی تمیم با بیان این مطلب افزود: پس از مصوبه هیئت اجرایی کمیته المپیک مبنی بر در نظر گرفتن بودجه ۲ میلیارد تومانی برای فدراسیون های ورزشی، برخی شرکت های زیر مجموعه وزارت ارتباطات از سوی رییس کمیته ملی المپیک برای حمایت از فدراسیون کشتی معرفی شدند، اما علیرغم رایزنی و مذاکره های صورت گرفته تاکنون هیچ کمکی به فدراسیون کشتی نشده است.

وی درمورد پرداخت ارز به فدراسیون کشتی اظهار داشت: تاکنون هیچ ارز ثانویه ای دریافت نکرده ایم و قیمت خرید دلار در بازار آزاد هم بسیار بیشتر از ارقام اعلامی است.زمانی باقی نمانده و امیدواریم توافق وزارت و بانک مرکزی اجرایی شود تا کمی از هزینه ها کم کند.

بنی تمیم در مورد اینکه در صورت اعزام ترکیب ناقص به رقابت های جهانی تکلیف سایر نفرات چه می شود، خاطر نشان کرد: تلاش ما اینست که بیشترین تعداد کشتی گیران را به مسابقات اعزام کنیم، بهمین دلیل تا حد امکان حتی از تعداد کادر فنی و کادر پزشکی همراه می کاهیم و همچنین سایر نفرات شامل تیم مدیریتی (غیر فنی) و همراهان به غیر از نماینده ایران در مجمع عمومی، به رقابت های مذکور اعزام نخواهند شد.

وی درپایان با قدردانی از مجموعه حامی مالی فدراسیون کشتی گفت: حامی مالی فدراسیون کشتی علاوه بر ساخت آکادمی ملی کشتی که هفته های پایانی روند تکمیل خود را پشت سر می گذارد، بتازگی پاداشی را به مدال آوران و کادر فنی بازی های آسیایی پرداخت کرده است و همیشه در شرایط سخت در کنار کشتی بوده است اما باید انتظاراتمان از حامی مالی منطقی باشد. در شرایط مالی فعلی اعزام چهار تیم به رقابت های بزرگسالان و امیدهای جهان چند میلیارد تومان هزینه در بردارد و بحث پرداخت نشدن ارز دولتی به ما نیز از نیمه مرداد ماه به بعد اجرایی شد که از همان زمان هزینه های ما را چند برابر کرد و منابع محدود نقدی فدراسیون را بلعید.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − ده =

دکمه بازگشت به بالا