اخبار ورزشیفوتبال ایران

برای پرسپولیس غیرممکن وجود ندارد/باید در بازی برگشت تلافی کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جمع بازیکنانش گفت: کارهای به نظر غیر ممکن، زیاد انجام داده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ امشب بر سر میز شام با بازیکنانش صحبت کرد.

وی پس از آنکه از تلاش و تعصب اعضای تیم، به ویژه بازیکنان تقدیر و تشکر کرد خطاب به شاگردانش، سخنانی با این مضمون داشت: ما در همان نیمه اول کیفیت خوب خودمان را نشان دادیم. این بازی دیگر به پایان رسیده است. ما باید این نتیجه را در بازی برگشت تلافی کنیم. هیچ جایی برای کوتاه آمدن از این هدف نداریم.

برانکو تصریح کرد: برای رسیدن به این نقطه خیلی تلاش کردیم. با کمک هم و با حمایت هواداران به این جا رسیدیم ولی ما همیشه دنبال هدف‌های بزرگتر بوده‌ایم.

وی ادامه می‌دهد: یک تک بازی در پیش داریم و قرار نیست متوقف شویم. هواداران ما منتظر یک بازی خوب و یک نتیجه خوب هستند که باید این را در بازی برگشت انجام بدهیم. تا این جا هم کارهای زیادی انجام داده‌ایم که از نظر بسیاری غیر ممکن بوده است ولی برای ما غیرممکن وجود ندارد. ما با تمام وجود و تمرکزمان می‌رویم تا برای این بازی تلاش کنیم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا