اخبار ورزشیفوتبال جهان

اویوا: اگر بتوانیم در ۲۰ دقیقه اول همانطور که می‌خواهیم بازی کنیم، مشکلی نخواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز گفت: اگر بتوانیم در ۲۰ دقیقه اول همانطور که می‌خواهیم بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم، مشکلی نخواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت، اویوا سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن در کنفرانس خبری پیش از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: بازی رفت را در خانه بردیم اما می‌دانیم بازی برگشت خیلی خیلی سخت خواهد بود و ما بدون توجه به بازی رفت، بازی خواهیم کرد و از دقیقه اول تا آخر سعی می‌کنیم خوب بازی کنیم.

وی افزود: بازی‌های خارج از خانه همیشه سخت هستند. بازی‌های ما در خارج از خانه همیشه سخت بود و با شرایط بازی فردا بیگانه نیستیم اما اگر بتوانیم در ۲۰ دقیقه اول همانطور که می‌خواهیم بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم، مشکلی نخواهیم داشت.

اویوا در ادامه، درباره اینکه پرسپولیس همیشه در ورزشگاه آزادی با حضور هوادارانش نتیجه می‌گیرد، نظر شما راجع به جو ورزشگاه آزادی چیست، تصریح کرد: همانطور که گفتم از نظر تعداد تماشاگران که در استادیوم خواهند بود شرایطمان سخت خواهد بود. مطمئناً ارتباط کلامی بین من و بازیکنان سخت خواهد بود و باید از زبان بدن استفاده کنیم اما تمام تلاشمان این است که خوب بازی کنیم و بازی را کنترل کنیم. از تیم ما هواداران کمی به ورزشگاه آمدند ولی امید داریم که مقابل هواداران نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی کاشیما آنتلرز خاطرنشان کرد: البته این را می‌دانیم که پرسپولیس در خانه خوب بازی می‌کند. این اطلاعات را قبلا دریافت کردیم و فردا مأموریت ما این است که اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را در خانه شکست بدهیم.

اویوا درباره اینکه چرا در بازی رفت بازی در ساعت ۳ بعدازظهر برگزار شد آیا استراتژی خاصی داشتید که بازی در این ساعت برگزار شود، عنوان کرد: جواب من این است که  ما استراتژی خاصی در مورد زمان بازی نداشتیم چرا که این یک بازی عادی برای AFC است. در ژاپن معمولا مسابقات در روزهای وسط هفته‌ است. بازی‌هایی که در میان هفته است معمولا تماشاگران زیادی به بازی نمی‌آیند ولی برگزاری بازی‌های مهم در روزهای آخر هفته به خاطر حضور هواداران و فروش بلیت بازی است که تماشاگران زیادی به بازی بیایند. به این دلیل این بازی در این ساعت برگزار شد و بحث دیگری ندارد.

سرمربی نماینده ژاپن در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید هنوز نیمه دوم برای ما باقی مانده است، چه استراتژی برای بازی فردا دارید تا نتیجه بازی برای شما ایده آل باشد، افزود: در مورد بازی ایده آل برای ما باید بگویم بازی خوب برای فردا برای ما دفاع سخت و خوب خواهد بود تا عملکرد خوبی داشته باشیم حتی نیمه تهاجمی ما هم باید خوب عمل کند. باید ارتباط خوبی بین دفاع و حمله ما باشد تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا نتیجه از آن ما شود.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + ده =

دکمه بازگشت به بالا