اخبار ورزشیکشتی و وزنه برداری

اولی و دومی علی‌حسینی و سلیمی در پایان حرکات یک‌ضرب دسته ۱۰۵ + کیلوگرم وزنه‌برداری

ملی‌پوشان دسته ۱۰۵+ کیلوگرم وزنه‌برداری کشورمان با عناوین اول و دوم به کار خود در حرکات یک‌ضرب بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا پایان دادند.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت به نقل از خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی، در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و در هشتمین و آخرین روز این مسابقات، بهداد سلیمی و سعید علی‌حسینی ملی‌پوشان کشورمان در دسته  ۱۰۵+ کیلوگرم به مصاف ۵ وزنه‌بردار از کشورهای ازبکستان، پاکستان، چین تایپه، سوریه و ترکمنستان رفتند.

* یک‌ضرب: 

بهداد سلیمی ابتدا موفق به مهار وزنه ۲۰۰ کیلوگرمی شد، وی در دومین حرکت نیز در حالی‌که وزنه ۲۰۶ کیلوگرمی را بالای سر برده بود، اما نتوانست به خوبی فیکس شود تا سه چراغ قرمز از داوران دریافت کند. سلیمی در سومین حرکت نیز موفق به مهار وزنه ۲۰۸ کیلوگرمی شد تا با جایگاه دومی به کار خود در حرکت یک‌ضرب پایان دهد.

سعید علی‌حسینی دیگر نماینده کشورمان در این دسته در نخستین حرکت در مهار وزنه ۲۰۱ کیلوگرمی ناکام بود، اما در دومین حرکت موفق به بالا بردن این وزنه شد. علی‌حسینی در سومین حرکت نیز وزنه ۲۰۸ کیلوگرمی را بالای سر برد تا در جایگاه نخست این حرکت قرار بگیرد.

رستم جنگابائف از ازبکستان با رکورد ۲۰۳ کیلوگرم در جایگاه سوم این حرکت قرار گرفت.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نه =

دکمه بازگشت به بالا