اخبار ورزشیکشتی و وزنه برداری

اعلام زمان آغاز لیگ برتر کشتی

مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) بلافاصله پس از رقابت‌های جهانی صربستان و از اوایل مهرماه آغاز می‌شود.
به گزارش پیشرو ورزش، حمید یاری رئیس سازمان لیگ با تأیید این خبر گفت: با توجه به اینکه بازی های آسیایی چین به سال آینده موکول شده است، برنامه ما نیز برای آغاز لیگ برتر کشتی در سال جاری به اوایل مهرماه تغییر کرد.

وی تصریح کرد: برای برگزاری باشکوهتر لیگ برتر کشتی، می بایست هرچه زودتر نسبت به فراهم کردن مقدمات آن اقدام کنیم که در این راستا مقرر شد تا ثبت نام تیم ها از ۲۰ مردادماه آغاز شود.

وی ادامه داد: تیم ها تا روز ۱۲ شهریورماه فرصت دارند تا نسبت به اعلام آمادگی خود به سازمان لیگ فدراسیون کشتی اقدام نمایند و مراسم قرعه کشی نیز بلافاصله در روز ۱۴ شهریورماه انجام خواهد شد.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی اظهار داشت: در نظر داریم که رقابت های لیگ برتر کشتی سال ۱۴۰۱ را پس از مسابقات جهانی صربستان و از تاریخ ۷ مهرماه آغاز کنیم.

یاری در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشتی کشور در چند سال گذشته روند صعودی را به خود گرفته و امیدوارم با پتانسیل بالایی که در بین کشتی گیران موجود است امسال شاهد لیگ بسیار پربارتری نسبت به سال های گذشته باشیم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا