اخبار ورزشیفوتبال ایران

ادامه رفتارهای عجیب ورمزیار در مسابقات پایه!/توهین رئیس آکادمی استقلال به داور+فیلم

رئیس آکادمی باشگاه استقلال همچنان در طول برگزاری مسابقات مختلف تیم های پایه به اعتراضات عجیب و غریب می‌پردازد.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، طی هفته‌های اخیر صادق ورمزیار که به عنوان رئیس آکادمی باشگاه استقلال فعالیت می‌کند چندین و چند بار در جریان بازی های تیم‌های پایه این باشگاه به داوران معترض شد که اعتراضات شدید وی صدای تیم داوری و مربیان حریف استقلال را در آورد. پیش از این ورمزیار در حالی که نباید روی نیمکت تیم های پایه به عنوان مدیر بنشیند حتی برای اعتراض به داور به داخل زمین هم رفته است. (اینجا ببنید)

این رفتارها در حالی از رئیس آکادمی باشگاه استقلال سر می‌زند که معمولا مدیریت یک آکادمی با داشتن بیش از ۵۰ شاگرد باید رفتاری در شان مدیر داشته و حرکاتش جنبه آموزشی داشته باشد اما در کمال تعجب باز هم شاهد هستیم ورمزیار با استفاده از الفاظ نامناسب این بار در دیدار تیم امید استقلال و سایپا داوران بازی را به چالش می‌کشد.

به اینکه تیم داوری علیه و یا به سود استقلال سوت زده اصلا کاری نداریم اما رفتار مدیر آکادمی آن هم از روی سکوها چندان زیبنده جوانانی که در حال یادگیری آموزش رفتاری هستند نیست.

فیلم اعتراضات عجیب و غریب ورمزیار از روی سکوها را در دیدار استقلال و سایپا که با شکست ۲ بر یک استقلال به پایان رسید را در زیر ببینید:

به نقل از فارس، امیر حسین فتحی روز گذشته در گفت و‌گوی خود با خبرگزاری فارس اعلام کرد که ریاست آکادمی تا زمان برگزاری اولین جلسه شورا بر عهده صادق ورمزیار است و به زودی در راس آکادمی تغییرات ایجاد می‌شود.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یک =

دکمه بازگشت به بالا