اخبار ورزشیفوتبال ایران

آذری: توان خرید بازیکن ۳۰۰ هزار دلاری نداریم

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: توان خرید بازیکنان ۲۰۰-۳۰۰ هزار دلاری را نداریم و به دنبال بازیکن ارزان قیمت و با کیفیت خارجی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری پیشرو اسپرت ، سعید آذری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم ذوب آهن گفت: شرایط تیم خوب  و تمریناتش در حال پیگیری است البته با توجه به اینکه بازیکنان ما فقط ۳۰ درصد از مبلغ قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند به دنبال جذب منابع مالی هستیم. هرچند در نیم فصل اول خوب نتیجه نگرفتیم اما به دنبال تامین منابع مالی هستیم تا به بازیکنان پرداختی داشته باشیم.

وی افزود: روز گذشته هم نشستی با علیرضا منصوریان داشتیم که ایشان گزارشی از عملکرد تیم و تمرینات را به ما ارایه کرده و یک بازی دوستانه هم مقابل سپاهان نوین داشتیم که یک بر صفر به پیروزی رسیدیم. منصوریان ظاهرا بیشتر در این مدت روز فیزیک بازیکنان تاکید داشته است.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه منصوریان درخواستی برای جذب بازیکن ارایه کرده یا خیر، گفت: ایشان درخواست جذب دو بازیکن جدید را داشتند یک بازیکن خارجی و یک بازیکن ایرانی، با این حال باشگاه ذوب آهن برای جذب بازیکن خارجی آئین‌نامه‌ای دارد که خودم آن را نوشته‌ام و برای خرید بازیکن خارجی طبق آن آئین‌نامه عمل خواهیم کرد. ذوب آهن مثل برخی باشگاه‌ها توان خرید بازیکن ۲۰۰-۳۰۰ هزار دلاری را ندارد و دنبال جذب بازیکن خارجی ارزان قیمت اما با کیفیت‌ هستیم.

آذری درمورد شکایت از قطر برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه تیم‌های این کشور به تعداد استاندارد بازی باشگاهی ندارند، عنوان کرد: سومین نامه را هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال نوشتیم اما هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم. فقط شنیدیم که از فدراسیون گفته‌اند که این مساله را پیگیری نکنید! نمی‌دانم صحت و سقم این شنیده چقدر است اما باشگاه ذوب آهن به دادگاه عالی ورزش هم شکایت خواهد کرد و این مساله را پیگیری می‌کنیم.

وی در مورد  برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در روز چهارشنبه گفت: این مجمع سالیانه فدراسیون است که در مورد مسایل و مباحث مالی است.

آذری در مورد اینکه چه خواسته‌ای در مجمع خواهد داشت اظهار داشت: خواسته‌مان پیگیری مساله حق پخش تلویزیونی و روشن شدن وضعیت تبلیغات محیطی فوتبال است .

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه چقدر به اجرایی شدن پروژه کمک داور ویدئویی در نیم فصل دوم است، گفت: این مساله شدنی است و ما در ایران مهندسین توانایی در زمینه تکنولوژی داریم و این امر با همت و تلاش مهندسین ایرانی و قیمت‌های مناسب قابل اجرا شدن است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا