اخبار ورزشیاسلایدر اصلیسایر اخبارویژه‌های خبری

هاشمی از اقدام برای اصلاح قانون سرباز قهرمان خبر داد

وزیر ورزش و جوانان از اصلاح قانون سرباز قهرمان برای استخدام ورزشکاران خبر داد.
به گزارش پیشرو ورزش، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از تمرینات ندا شهسواری ملی‌پوش تنیس روی میز ایران اعزامی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس و پرچمدار کاروان ایران در این رقابت‌ها اظهار داشت: خوشحالم در جمع تیم ملی تنیس روی بانوان هستم. من بیشتر واژه پینگ‌پنگ را دوست دارم. فدراسیون اقدامات خوبی را انجام داده است. مسیر رو به رشدی طی کرده و اوج آن در بازی‌های آسیایی هانگژو بود. در تنیس روی میز رویداد قاره ای با رویداد جهانی برابری می کند و توان بالایی در این رشته است که مدال کسب کند.
وی ادامه داد: در بانوان تلاش زیادی شده است و ندا شهسواری تنها ورزشکار زنی است که برای سومین مرتبه به المپیک می رود و ظیفه او سنگین تر می‌شود. هدف از حضور ما دلگرمی است و تلاش و زحمات شما ورزشکاران و کادرفنی را تقدیر کنیم.
وزیر ورزش و جوانان در مورد درخواست استخدام و دریافت کمک هزینه گفت: اصلاح قانون سرباز قهرمان را داریم. گرفتن مدال قاره ای و جهانی و سهمیه المپیک در برخی رشته‌ها سخت است و ما این قانون را اصلاح می‌کنیم که این مسئله لحاظ شود تا دغدغه استخدام برطرف شود. بحث کمک هزینه هم پیش بینی می کنیم و با مشورت با همکاران، رقمی را برای ۴۰ نفری که سهمیه گرفته اند، قبل از اعزام واریز شود.
هاشمی با اشاره به اینکه در بحث تجهیزات رقم خوبی را به فدراسیون ها کمک کرده ایم‌، عنوان کرد: در خواست میز پینگ پنگ هم بعید است قبل از المپیک برسد اما اقدام شده که بعدا خریداری شود.
وزیر ورزش در پایان گفت: توقع خاصی نداریم و انتظار داریم خودتان باشید و تلاش خودتان را کنید.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =

دکمه بازگشت به بالا