اخبار ورزشیفوتبالفوتبال جهان

سرمربی منچستریونایتد پاسخ رونالدو را داد

سرمربی منچستریونایتد نسبت به اقدام جنجالی رونالدو واکنش تندی نشان داد.

به گزارش پیشرو ورزش، اختلاف رونالدو و منچستریونایتد روز به روز در حال افزایش است و مشخص نیست که آینده کریستیانو در کجا خواهد بود.

رونالدو که یک ماه پایش را در یک کفش کرد و تقاضای خروج کرد پس از اینکه تیمی برای خود پیدا نکرد به تمرینات منچستریونایتد بازگشت. او اردوی پیش فصل تیم در کشورهای تایلند و استرالیا را از دست داد و مجبور شد به همراه تیم دوم منچستریونایتد بازی کند.

فوق ستاره پرتغالی پس از مدت‌ها در بازی روز یکشنبه منچستریونایتد مقابل رایو وایکانو به میدان رفت و تنها توانست ۴۵ دقیقه برای این تیم بازی کند.

تن هاگ او را در بین ۲ نیمه بیرون کشید و همین مسئله باعث شد تا رونالدو تا پایان بازی صبر نکند و در دقیقه ۸۰ ورزشگاه را به مقصد خانه ترک کند.

اقدام جنجالی رونالدو شدیدا با ناراحتی باشگاه منچستریونایتد مواجه شد و تن‌هاگ نیز دقایقی پیش واکنش نشان داد.

سرمربی منچستریونایتد گفت: من اصلا چنین حرکتی را نمی‌بخشم و چشم پوشی نخواهم کرد. این اتفاق غیر قابل پذیرش است. هر کس که می‌خواهد باشد. ما یک تیم هستیم و شما باید تا انتهای بازی برای همه صبر کنید و نمی‌شود یک مرتبه ورزشگاه را ترک کنید.

تن‌هاگ بارها اعلام کرد که موافق فروش رونالدو نیست ولی به نظر می‌رسد علاقه‌مند است خط تهاجمی منچستریونایتد را با بازیکنانی مثل مارسیال، رشفورد و سانچو ببندد. از طرف دیگر او پیشتر گفت که رونالدو هنوز آمادگی کافی برای بازی ندارد و به نظر می‌رسد چند هفته باید تمرین کند تا به ترکیب اصلی شیاطین سرخ راه پیدا کند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا