اخبار ورزشیاسلایدر اصلیفوتبالفوتبال ایرانویژه‌های خبری

سایت ESPN:طارمی اسلحه بزرگ اسکوچیچ شد

سایت ESPN کلمبیا به تمجید از طارمی پرداخت و او را چهره بزرگ ایران در جام جهانی دانست.

به گزارش پیشرو ورزش، سایت ESPN کلمبیا در آخرین گزارش خود به تمجید از مهدی طارمی پرداخت و این بازیکن را چهره بزرگ تیم ملی ایران دانست.

ESPN نوشت: فقط ستاره ۱۰۰ میلیون یورویی به نام «داروین نونیز» فصل گذشته بیشتر از طارمی در پرتغال گل زد. اگر مجموع گل و پاس گل را در لیگ در نظر گیریم، او روی ۳۳ گل (۲۰ گل و ۱۳ پاس گل) تاثیر مستقیم داشت و بدون شک اسلحه بزرگ ایران در جام جهانی خواهد بود.

سایت ESPN کلمبیا مهدی طارمی در ۲۹ سالگی را در اوج دوران بازیگری‌اش دانست. بازیکنی قدرتمند، با هوش و توانا در هوا و با کیفیت در خط حمله که می‌تواند گل‌های زیادی به ثمر رساند. این کیفیت‌های بنیادی باعث شده تا طارمی در بین بهترین‌های آسیا قرار گیرد.

ESPN نوشت: طارمی اولین بازی خود برای تیم ملی ایران را در سال ۲۰۱۵ در برابر ازبکستان انجام داد. بازیکنی که به یکی از چهره‌ها در لیگ داخلی ایران بدل شد. بازیکنی که در سن ۲۰ سالگی به سربازی رفت و سپس در ایران‌جوان و بعد در پرسپولیس توانایی‌های خود را به همگان نشان داد. طارمی بعد از پرسپولیس راهی قطر شد و برای الغرافه بازی کرد و پس از ۱۸ ماه بازی به لیگ اروپا رسید. در ریوآوه به آقای گل پرتغال نام گرفت و سپس به تیم پورتو منتقل شد.

طارمی یکی از مهمترین چهره‌های تیم ملی ایران محسوب می‌شود. بازیکنی که گل‌هایش در انتخابی جام جهانی روسیه بسیار اهمیت پیدا کرد. ESPN البته در انتها از فرصت سوزی بزرگ طارمی در دیدار مقابل پرتغال نیز نوشت و از امیدواری ایران به حضور او در جام جهانی اشاره کرد.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا