اخبار ورزشیفوتبالفوتبال ایران

رسانه اسپانیایی:هدف میلان از جذب ستاره ایرانی پورتو چیست؟

رسانه اسپانیایی از دلیل علاقه میلان برای جذب ستاره ایرانی پورتو خبر داد.

به گزارش پیشرو ورزش، در چند روز گذشته اخباری در زمینه علاقه مندی باشگاه میلان قهرمان سری آ برای جذب مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه پورتو به گوش می رسد.

در همین رابطه سایت «fichajes» اسپانیا در گزارشی از دلیل علاقه مندی قهرمان سری آ برای جذب ستاره ایرانی پورتو پرده برداشت و نوشت: میلان علاقه مند است در بازار نقل و انتقالات تابستانی امسال مهدی طارمی را به خدمت بگیرد تا بتواند گزینه های بیشتری در خط تهاجمی داشته باشد و دست پیولی در خط حمله باز باشد.

روسونری که به بستن قرارداد با چارلز دی کتلایر نزدیک شده است، می خواهد به تقویت تیم خود برای فصل آینده با هدف حفظ جایگاه خود به عنوان قهرمان ایتالیا و فراتر از آن رفتن به مراحل بالای لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهد. ستاره ایرانی پروفایلی است که باشگاه با توجه به تجربه ای که در سطح بین المللی دارد بسیار دوست دارد به خدمت بگیرد.

مهدی طارمی ۳۰ ساله می تواند به عنوان مهاجم مرکزی و همچنین وینگر چپ و هافبک هجومی بازی کند. قرارداد او با پورتو در تابستان ۲۰۲۴ به پایان می رسد. او در فصل گذشته در ۴۷ بازی ۲۶ گل به ثمر رساند و ۱۷ پاس گل داد که نشان می دهد او در مرحله چشمگیری در دوران حرفه ای خود قرار دارد و آماده جهش به یک باشگاه بزرگتر است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا