اخبار ورزشیاسلایدر اصلیتوپ و تور

رئیس فدراسیون بسکتبال: اعتقادی به بازیکن تبعه در تیم ملی نداریم

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: اعتقادی به استفاده از بازیکن تبعه نداریم چون پتانسیل خودمان بالا است.

به گزارش پیشرو ورزش، جواد داوری در مورد تقویت کادر فنی تیم ملی بسکتبال گفت: این موضوع را در دستور کار خود داریم و با ارمغانی سر مربی تیم ملی هم صحبت کردیم. البته در دو سه ماه کار نمی توان قضاوت کرد و باید فرصت داد.

وی در مورد شکست تیم ملی در کاپ آسیا عنوان کرد: دلایل مختلفی وجود دارد. از مسائل فنی تا روحی و روانی. البته مصدومیت بهنام یخچالی هم دلیل دیگری بود. کادر فنی تا یکی دو ساعت قبل از مسابقه نمی دانست که این بازیکن را در اختیا ر دارد یا خیر. از سوی دیگر اردن هم تیم قابل احترامی است و اگر بازیکن مصدوم نداشت شاید در فینال بازی می کرد.

رییس فدراسیون بسکتبال در خصوص اینکه بسکتبال ما می تواند بازیکن تبعه داشته باشد یا خیر، تاکید: اعتقادی به این کار نداریم،چون پتانسیل خودمان بالا است. ما قبلا با امکانات خیلی کم به المپیک و جام جهانی هم رسیدیم، پس نیازی به این کار نداریم. البته در سال‌های قبل از بازیکنان دو رگه استفاده کردیم و متاسفانه نتیجه ای نگرفتیم. در آغاز اردوها هم با یکی از آنها تماس گرفتیم اما جواب فدراسیون را هم ندادند که این خیلی بد بود. به نظر من کسی که به تیم ملی می آید باید عرق و تعصب داشته باشد.

داوری در مورد انتخاب دبیر فدراسیون گفت: طبق اساسنامه پست دبیری شغل محسوب می شود و من هم در انتخاب هایم سخت انتخاب هستم. در روزهای اخیر معزی فر را انتخاب کردیم که او هم فرد توانمندی است. البته من در انتخاب هایم مشورت زیادی می‌کنم و مشحون هم یکی از این افراد است.

وی در مورد جوانگرایی در تیم ملی گفت: برنامه ما همین است و آهسته آهسته این کار را انجام می‌دهیم. برنامه مان هم این است که از بازیکنی مانند حدادی تنها در مسابقات خیلی مهم استفاده کنیم.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا